Subway Surfers project – Outfits – Michvl Kowvlsky
subway-surfers
FVSHION Outfits

Subway Surfers

Cześć! Jak tam w czasie kwarantanny? Jak radzicie sobie z siedzeniem w domu? Ja pierwsze dni zdecydowanie postawiłem pod znakiem odpoczynku i wyłączenia się od wszystkich obowiązków. Odpaliłem ulubioną grę na komputerze i nie było mnie przez pierwsze 2 dni. Nawet na Instagram dało się to zauważyć, że zapomniałem o wszystkim. Powoli siedzenie i granie się nudzi, więc odkopuje stare tematy, które chciałem tutaj poruszyć. Dzisiaj jednak nieco świeższy wpis i zdjęcia, które zobaczycie! Subway Surfers to szyki wypad na foty z ziomkiem, którego poznałem na spacerze zorganizowanym przez @INSTABAKS’a w zeszłym roku!

@peterhead.photo to ziomek z Poznania, którego poznałem, tak jak wyżej napisałem na meetingu, który zorganizował Instabaks. Cała inicjatywa polegała na złapaniu się kilkunastu osób i przespacerowaniu się ulicami Wawy w celu złapania jakichś fajnych fot. Kilku fotografów i kilku ziomków, którzy potrzebują zdjęć. Ja należałem zdecydowanie do tych drugich. Piotrek złapał mnie na kilka zdjęć i tak po kilku miesiącach po tym spotkaniu, dał znać, że będzie w Warszawie. Szybki wypad na zdjęcia na spot, gdzie w sumie zakończył się Instabaksowy spacer i tak powstał projekt, który nazwałem “Subway Surfers”.

Outfit Subway Surfers?

Ta stylizacja powstała równie spontanicznie jak i nasze zdjęcia. Tą stylówkę miałem zarezerwowaną na cieplejsze dni, jednak brak czasu na wymyślenie innej zmusił mnie do wskoczenia właśnie w te ubrania. Teraz z perspektywy czasu nie żałuje! Co mam na sobie?

 • czapka i spodnie (tech cargo) – mnm.la
 • sweter – Big Star
 • buty i vest – nike

Niestety nie posiadam dokładniej nazwy tej kamizelki od Nike, ale mogę podać Wam jej nurem referencyjny: CI6598-082 MXP

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  Nike x Stussy - collab roku? – SNEVKER CENTURY – Michvl Kowvlsky
  23 kwietnia, 2020 at 6:03 pm

  […] nie widział jeszcze poprzedniego wpisu? Łapcie link i dajcie znać co myślicie o takich fotach na szybko z fotografami z innych miast niż […]

 • Leave a Reply