Nike x Stussy - collab roku? – SNEVKER CENTURY – Michvl Kowvlsky
SNEVKER CENTURY

Nike x Stussy – collab roku?

Cześć! Czas kwarantanny dalej trwa… Trzeba to wykorzystywać najbardziej efektywnie jak tylko się da. Chyba nigdy nie było tak, że mamy aż tyle wolnego czasu. Dostaliśmy możliwość zrobić coś zrobić ze sobą czy ze swoim otoczeniem (mieszkaniem,pokojem, ogrodem). Niestety brak możliwości wychodzenia, skłania nas to tworzenia z własnych przestrzeni. Dlatego dzisiaj chciałbym pokazać Wam moje zdjęcia Nike x Stussy.

Buty Nike x Stussy Air Zoom Spiridon Cage 2 (pełna nazwa kicksów) swoją premierę miały 3.04 2020. Poza dwiema kolorystykami kicks’ów na aplikacji SNEAKRS dostępne również były ubrania: bluza, koszulka, spodnie dresowe i torba na plażę. Całą kolekcje możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej:

Mi niestety nie udało się zdobyć butów podczas drop’u. Kupiłem je kilka dni później w cenie trochę wyższej niż pierwotna. tak jak mówiłem na początku, dzisiaj chcę pokazać Wam zdjęcia, które wykonałem sam w mieszkaniu. Nie są to tak dobre zdjęcia jak z Karolą, ale mam nadzieje, że też Wam się spodobają. Buty nike x stussy mają ogromną liczbę detali i mam nadzieje, że je wszystkie uchwyciłem na fotach. Dajcie znać, jak podoba Wam się taka wersja postów i zdjęć do nich!

Kto nie widział jeszcze poprzedniego wpisu? Łapcie link i dajcie znać co myślicie o takich fotach na szybko z fotografami z innych miast niż Wawa!

Enjoy! 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply