fbpx
FVSHION Outfits

Zodiak.

Witam!

Zdjęcia powstały bardzo spontanicznie, ponieważ nie planowałem wrzucić tutaj takiej stylizacji. Jednak w drodze na zdjęcia, Karolina zobaczyła jak jestem ubrany i stwierdziła, że też zrobi kilka zdjęć. Poszło bardzo szybko, bo miejsce, które miało być naszym miejscem wypadowym na właściwe zdjęcia, stało się naszym planem do złapania spontanicznych ujęć.

 

Stylizacja bardzo prosta. Czarno-biały outfit, który nie wymaga od nas za dużo myślenia przed wyjściem z domu. Bardzo luźny i komfortowy, dzięki moich ulubionych, lekko oversize’owych ubraniach.

 

 

Co do samego outfit’u i jego części?

 

Spodnie widzieliście już w poprzedniej notce dotyczącej outfitów. Tu macie link do niej
-> LINK <-. Oczywiście pochodzą one z firmy Elade -> LINK <- . Tak, jak pisałem za pierwszym razem, kiedy o nich mówiłem, tak wspomnę to jeszcze raz. Odkąd wziąłem je do reki i pierwszy raz je założyłem, są to moje ulubione spodnie w mojej garderobie na tę chwilę! Mega wygodne, z bardzo dobrego materiału, a dodatkowo świetne wykonane. A co najważniejsze? Ściągacz przy kostkach, który się nie rozciąga, tak jak w przypadku podobnych spodni z zary czy h&m.

 

 

 

Bluza i kurtka pochodzą ze sklepu Reserved. O kurtce wspomnę Wam przy innej okazji. Chciałbym się skupić jednak na bluzie, która pochodzi z nowej kolekcji “Re.DESIGN.01”, z wyżej wymienionego sklepu. Ubrania te były naszą polską wizytówką na ostatnim otwarciu pierwszego sklepu Reserved w Londynie.
Widziałem całą tą kolekcje i powiem Wam, że robi ogromne wrażenie, nie tylko pod względem design’u, ale również pod względem jakości materiałów z których są zrobione te rzeczy. Widać, że zmiana w zespołach tego sklepu, dała im nowy powiew świeżości i możemy zacząć chwalić się tym na rynku międzynarodowym i z dumą mówić, że to sklep z Polski!
A jeśli chodzi o buty? Łacie link do notki, która jest poświęcona tylko i wyłącznie im -> LINK<-!

 

 

 

 

 

No i oczywiście, za zdjęcia odpowiedzialny, nie kto inny jak Karolina Czerniejewska!
Łapcie -> Link <- do jej instagrama, gdzie oczywiście, jeśli jesteście chętni na zdjęcia z nią, piszcie śmiało!

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky

 
 
Snapchat:
SCAN THIS PIC TO ADD ME
 
 
 
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂
 
Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.
 

Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply