Yeezy 350 v2 Citrin – SNEVKER CENTURY – Michvl Kowvlsky
yeezy
SNEVKER CENTURY

Yeezy 350 v2 Citrin

Cześć wszystkim! Tak jak w tytule dzisiaj zajmiemy się, po raz kolejny tematem Yeezy. Jakiś czas temu, mogliście zobaczyć post o modelu 700 w kolorystyce OG. > Tutaj < możecie o nich przeczytać! Zdjęcia, które możecie zobaczyć w tym wpisie zawdzięczam, jak zwykle niezawodnej Karoli @jewska_!

yeezy

Rynek but gry zawala coraz to więcej wydań, kolorystyk i modeli tych butów. Adidas odkrył żyłę złota i nie zamierza z niej rezygnować! Jeszcze rok temu, głośno było jakoby Kanye zbankrutował. Mówiło się, że Adidas przestanie przez to wypuszczać kolejne kolorystyki. Minął rok, a ja już nie jestem w stanie ile to tych butów jest. Yeezy opanował butciarską grę Adidasa.

yeezy

Dlatego dzisiaj chcę wrzucić post o cytrynach. Kolorystyka yeezy, która wpadła do mnie tylko na chwile. Przynajmniej tak myślałem przed jej zakupem. Buty zostały ze mną aż do dzisiaj. Cytryn było na prawdę dużo, a popularności temu wydaniu przeszkodziła premiera, która miała miejsce dzień wcześniej. Wszystkie Instagramy oszalały na punkcie Cloud’ów, czyli właśnie tych z premiery dzień wcześniej. Bardzo mało mówiło się o premierze cytryn i może właśnie dlatego wypuszczono ich znacznie więcej.

yeezy citrin

Wracając do tematu, miały one zostać ze mną tylko przez max 2 tyg. Było ich aż tyle, że na ryku podaż przerosła popyt. Dlatego nadal szukają swojego drugiego domu! Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem, uderzajcie przez zakładką contact albo przez Instagrama! Buty są nowe, nigdy w nich nie chodziłem. Są w rozmiarze 42 2/3. Jeśli chodzi o ich cenę, uderzaj na priv na pewno się dogadamy!

Enjoy 😉

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  IKEA X OFF-White – Lifestyle – Michvl Kowvlsky
  4 listopada, 2019 at 7:24 pm

  […] Pamiętajcie, że możecie przeczytać również poprzedni wpis pod linkiem > tutaj < […]

 • Reply
  Season 7 od Yeezy Kanye West – Michvl Kowvlsky
  2 grudnia, 2019 at 8:15 pm

  […] Pech chciał, a może to kara za wykorzystanie błędu na stronie, zamówiłem buty o pół rozmiaru za małe. Może to również przez moją wczesną ekscytację, że udało się kupić je w takiej cenie. Właśnie przez rozmiar buty finalnie przeleżały pół roku w pudełku. Wleciały również na sprzedaż i omal się z nimi nie pożegnałem przez ich rozmiar. Wyciągnąłem wkładki i daje rade. To będą od dzisiaj moje beatersy na zimę! To już moja druga para Yeezy, z którą nie mogłem się pożegnać. O poprzedniej parze przeczytacie w poprzednim wpisie klikają -> tutaj <-. […]

 • Leave a Reply