Year 2017 – Michvl Kowvlsky
Lifestyle

Year 2017

Witam!
Pierwsza notka w tym roku i od razu nieco inna niż zwykle! Dzisiejszą notkę chcę poświęcić na naszkicowanie samemu sobie i Wam, jak chciałbym, aby ten rok wyglądał i co ma pojawiać się właśnie tutaj! 
Myślę, że notki będą dosyć regularne, ale i nie tylko, ponieważ będą też często dodatkowe, wrzucane w środku tygodnia. Pojawiać się będzie również kilka innych projektów, takich jak zdjęcia chociażby z robienia tatuaży ( tak tak, planuje kolejne w tym roku) czy notki z wyjazdów lub różnego rodzaju eventów. Zdałem sobie sprawę, że tym co pokazuje na blogu powinienem Was zachęcać do zmiany swojego ubioru lub stylu, właśnie na streetwear lub jakikolwiek inny styl ubierania się.  Że powinienem czerpać z tego większą frajdę, pisząc i tworząc coś własnie tutaj. Nie tylko dla jakichś zysków materialnych, lecz aby widzieć, że dzięki mnie ludzie będą potrafili coś zmienić w swojej szafie. Mam nadzieje, a raczej jestem pewny, że mi się to uda, bo taki założyłem sobie cel na ten rok jeśli chodzi o bloga, a lubię osiągać swoje cele! Chce pokazywać się częściej na moich inny social mediach, tak aby być z Wami w stałym kontakcie!
 2017 zaczyna się dla mnie, oczywiście nie chcę zapeszać, nawet obiecująco, dlatego myślę, że będzie to dobry start! Nasz czas teraz i tu! 
Serie, które do tej pory pojawiały się tutaj, czyli INSPIRVTION, pozostają. Jednak chciałbym dodać coś jeszcze, może niekoniecznie w formie comiesięcznej, lub cotygodniowej, ale chcę wprowadzić tutaj moje ‚customy’. Raz na jakiś czas, chce pokazać Wam, co poza stylizacjami siedzi mi w głowie. Każdy streetwear’owiec lubi czasem coś pozmieniać w swoich ubraniach, dlatego ja chcę podrzucić Wam kilka pomysłów również na to! Chce aby ten blog się rozwijał, przede wszystkim dla ludzi, którzy będą mogli czerpać z tego coś dla siebie, i mam nadzieje, że podołam, aby każdy wchodząc na moją stronę, mógł bez problemu się odnaleźć. 
Niedługo również, rozpocznę pracę nad wyglądem strony, aby była bardziej przejrzysta i intuicyjna. Aby łatwiej Wam było sprawdzać nowości i notki podzielone na kilka zakładek! 
Mam w planach jeszcze kilka ciekawostek, jednak część z nich musi jeszcze trochę poczekać i może ruszy w przyszłym roku! 
A teraz trzymajcie się i do usłyszenia już niedługo! 
Hi 5!

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply