work after work. – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

work after work.

Witam!

Czas wrócić do wpisów ze stylówkami i oczywiście wykorzystać te cieplejsze dni. Powiem Wam, że po kilku dniach spędzonych w Londynie wystarczyło to polskie +7 stopni, żeby do mojej rotacji ubrań i butów wróciły bardziej wiosenne ubrania! Oficjalnie można powiedzieć „pa, pa” ubieraniu się na cebulkę.

Dzisiaj postanowiłem pokazać Wam jeden z bardziej wyczekiwanych przeze mnie outfitów. Przygotowałem go bardzo dawno, ale warunki pogodowe i brak czasu pod koniec 2018 nie pozwoliły mi tego zrealizować!

Kiedyś obiecałem Wam, że wjedzie post z tymi butami. Zdjęcia również są przygotowane, dlatego w ten poniedziałek o 20:00 wjeżdża kolejny wpis z serii „Sneaker Century”. A teraz wróćmy do stylizacji ze zdjęć:

czapka – Carhartt
koszula – vintage store
golf – Reserved
ogrodniczki – Carhartt Wip
buty – Fila Venom

Enjoy! 😉

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    "fila outfit" - czyli pierwsza letnia stylówka! – Outfits – Michvl Kowvlsky
    5 września, 2019 at 7:38 pm

    […] Moja osobista opinia na temat tych butów, bluzy czy całej marki fila jest bardzo pozytywna. Od zawsze pamiętam jak mój tata latał w rzeczach od tej marki. Z pewnością to stąd, jakoś cieszę się w sobie na myśl, że mam szansę współpracować z taką marką dzięki @Exxo_agency! W związku z tym mieliście szansę już wcześniej zobaczyć efekty, kiedy również otrzymałem od nich kicksy od Fila. < tutaj > […]

  • Leave a Reply