VIEW – Michvl Kowvlsky
Outfits

VIEW

Witam!

Problem techniczny ze zdjęciami został zażegnany, wiec działam dalej!
 Dzisiaj chce wam pokazać kilka zdjęć, złapanych we współpracy z Shaikahele, na jednym z warszawskich bloków. 
Wydawało by się, że jest to kolejna notka, w której chce wam zaprezentować jakieś ubrania i przekonać was do ich zakupu, jednak nie tym razem! Dzisiejsza stylizacja na bloga została stworzona wyłącznie z rzeczy odnalezionych w szafie. Widzieliście już ten basic t-shirt i buty Vansy, jednak to w niczym nie przeszkadza, a  wręcz przeciwnie, po raz kolejny pokazuje, że można stworzyć mnóstwo stylizacji z kilku rzeczy! Po raz kolejny tutaj o tym pisze, jednak chciałbym bardziej przykuć waszą uwagę na spodnie. Kupione jakiś czas temu, w którejś z sieciówek. Moda na jasne jeansy nigdy nie przemija, jednak zmienia się ich wygląd, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby złapać za nożyczki lub nożyk i do dzieła! Ze wszystkich ubrań nowych czy starych można stworzyć coś ciekawszego i modniejszego. Także nie wahajcie się eksperymentować z rzeczami w waszych szafach! Zapraszam do obejrzenia zdjęć poniżej i do powodzenia w tworzeniu nowych look’ów waszych starych rzeczy!

Photos taken by Shai Kahele

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply