VENICE TOUR – Michvl Kowvlsky
Outfits

VENICE TOUR

Witam!

Powrót do rzeczywistości po wakacjach to zawsze ciężki temat, jednak naładowany nową energią do działania, zaraz po powrocie do Warszawy, rozpoczynam pracę tutaj, nad blogiem! Trzeba jak najszybciej przelać pomysły, które powstały w głowie, kiedy krążyłem po uliczkach Wenecji na papier lub bezpośrednio na strony kolejnych notek bloga. Z mojego całego pobytu we Włoszech powstanie tylko ta jedna notka, ponieważ wolałem więcej czasu poświęcić na odpoczynek i odcięcie się, chociaż w jakimś stopniu od codziennego życia. Kończąc ten krótki wstęp, mam przyjemność pokazać wam kilka zdjęć z mojegj podróży, razem z moją dziewczyną do Włoch. 
Na wyjazd zgarnąłem ze sobą bluzę Harp Team, z ich najnowszej kolekcji “Polarized”! Znajdziecie w niej dużo więcej ciekawych rzeczy, niż tylko tę beżową bluzę, która na pewno się jeszcze tutaj pojawi!
Spodenki, które widzieliście już kiedyś na moim blogu, pochodzą od firmy MISBHV
Nie przedłużając, zapraszam do obejżenia zdjęć!

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply