"Utility wear" - moda użytkowa! FVSHION – Michvl Kowvlsky
moda
FVSHION Outfits

“Utility wear” – moda użytkowa!

Cześć wszystkim! Tydzień temu pisałem Wam o modzie użytkowej. Jak nie marnować kasy i miejsca w szafie na kolejne, nie potrzebne ubrania. Ja kilka lat temu nie przykładałem do tego uwagi. Jednak kiedyś czas to zmienić. A tydzień temu mogliście przeczytać taki wpis: “Użytkowe ubrania – szafa użytkowa? Coś z niczego!” Motywem przewodnim obu wpisów, jest utility wear – czyli właśnie moda, w której nie marnuje się żadnych ubrań.

moda

Ja sam coraz częściej staram się nie wyrzucać starych ubrań. Zabieram je do krawcowej i przerabiam na nowe. Z kilku powstaje jeden, wymyślony przeze mnie ciuch. Dzisiaj bluza, którą zobaczycie też jest mojego projektu, ale stworzona na potrzeby @somnium.clth.

To jednak nie wszystko na co powinniście zwrócić dzisiaj uwagę! Pozostały dwie rzeczy: kicksy i spodnie.
Buty są od firmy, z którą pierwsze myśli związane są często z butami dla starszych osób, lub lakierkami do garniturów. A tu proszę bardzo, stworzyli coś takiego “Kazar Studio”. Oddzielna linia poświęcona młodym! Jak dla mnie bomba! Brzmi to fajnie, wygląda nie najgorzej, a cena przemawia do każdego. Buty nie są drogie, a są stylowe. Ja bez problemu, wybrałem z pośród nich 5 par, które nosiłbym na co dzień i na foty na insta czy bloga.

utility-wear-moda

Co do spodni? To właśnie moda użytkowa, a przynajmniej ja tak ją czuje. Ostatnio na insta możecie zobaczyć je dosyć często, ale dlaczego? Od razu mówię, że spodnie to nie reklama za którą dostałem hajs, lub za darmo wysłali mi paczkę. Mówię z ręką na sercu, że nie dostaniecie takich w sieciówkach w PL. Jakościowo bardzo odstają od tych dostępnych u Nas, a cenowo? Cena nie odbiega wiele od tych z zary. Wydać 40-60$ to nie jest sporo jak za takie spodnie. Oczywiście są one z firmy mnml.la <link tutaj>

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply