fbpx
Outfits

TRIBE.

Witam!


Dzisiaj stylizacja nietypowa, bo nie all black, czyli coś co coraz częściej będzie się tutaj pojawiało! All black nadal będzie odgrywało pierwszy plan w moich stylizacjach na co dzień, co będziecie mogli zobaczyć na moim snapchacie, lecz to co chcę wam zaprezentować tutaj, są to stylizacje inspirowane zagraniczną modą, którą chce wnieść do polskiego streetwear’u! 
Na pierwszy plan leci H&M. Płaszcz, który już kiedyś widzieliście oraz spodnie i bluza z nowej kolekcji H&M Studio.
A pod bluzą, t-shirt z nowo otwartego sklepu TribeDot, który od soboty możecie odwiedzać i sprawdzać, co maja do zaoferowania, nowego na rynku Polskiego streetwear’u! Moja opinia na temat tej koszulki jest bardzo pozytywna! Bardzo dobra jakość materiału, co w dzisiejszych sklepach jest coraz rzadziej spotykane na naszym rynku. Zapraszam was do odwiedzenia tego sklepu i sprawdzenia osobiście co dla was mają!

Czapka – Hazel
Płaszcz – H&M
Bluza – H&M Studio
Spodnie – H&M Studio
Buty – Timberland Premium 6

Photos taken by: Karolina Czerniejewska

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply