Timberland to nie tylko żółte buty na zimę? – Michvl Kowvlsky
timberland brooklyn oxford
FVSHION SNEVKER CENTURY

Timberland to nie tylko żółte buty na zimę?

W zeszłym roku miałem przyjemność testować nowy model od Timberlanda, a przeczytać o tym możecie <tutaj>.
Po raz kolejny ekipa z Timberlanda postanowiła mi zaufać i podobnie jak rok temu, rzucić w moje ręce ich kolejny model! Tym razem są to buty Brooklyn Lace Oxford, w czarnym kolorze <tutaj>!

Sama marka piszę o tych butach tak: “Żółte Buty powoli odkładasz do szafki. Szukasz sneakersów idealnych na co dzień. Prosty design. Jakość. Wygoda, której tak potrzebujesz. Dyskretny branding. Sprawdź najnowszą propozycji od Timberland – model Brooklyn. Nowe dziecko w rodzinie TBL.”

Trudno się z tym nie zgodzić! Warto pamiętać, że tak naprawdę Timberland kojarzony jest tylko z żółtymi bootsami. Pomimo tego chcą nadać nowego wyglądu i życia wizerunkowi marki! Tak więc, takim butom jak model Brooklyn, robią to dobrze!

timberland brooklyn oxford

Te sneakersy naprawdę są w stanie walczyć na arenie kicksów! Jeśli nadal w to nie wierzysz, to przejrzyj zdjęcia poniżej! Gdyby nadal nie przekonywały Cie wyglądem, to wierzę, że przekonają Cię tym:
“Mądre i odpowiedzialne zakupy to wyzwanie w nadchodzących latach. Podejmij je razem z Timberland i bądź częścią naszego wielkiego eko-projektu bez utraty jakości. Brooklyn w 50% jest wyposażony w materiały, pochodzenia ekologicznego i organicznego. Szukasz wyłącznie hype’u? Zastanów się, co możesz zrobić dla planety, która od lat alarmuje i prosi o wsparcie. Także twoje. “. – Tak pisze Timberland o zgodnych z naturą, nie tylko naszą, ale i z naturalnym środowiskiem, butach! Cieszę się bardzo, że firmy, takiej jak Timberland, próbują działać!

timberland brooklyn oxford

Budowa buta Timberland Brooklyn:

Całość spina nowoczesny system wykorzystany w butach. To technologia, w którą Timberland nie boi się inwestować i wychodzi im to bardzo dobrze! Dlaczego wychodzi im to dobrze? A to dlatego, że w butach znajdziemy system AEROCORE, który daje nam lekkość, szybkość, wolność. Dodatkowo wytrzymała podeszwa środkowa, pokryta gumą. Warto pamiętać też o superlekkiej piance ÉVA, która gwarantuje doskonałą amortyzacje i wsparcie podczas każdego odbicia!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply