fbpx
Outfits

THE OLD TOWN

Witam! 

Po współpracy z Zulu Kuki, wracam do swoich planów i projektów. Tym razem post ze stylizacją nieco odbiegającą od reszty. A to dlatego, że nieczęsto chodzę tak ubrany, bo nie czuję się w takich outfitach najlepiej. Jednak postanowiłem pokazać się Wam i w takiej odsłonie tutaj! 
Kiedyś pokazywałem Wam, stylizację w podobnym stylu ( link ), jednak dzisiaj wjeżdża letnia odsłona. 
Oczywiście, nie zapominając o moim fotografie,  który jak zwykle ratuje mi życie. Oczywiście, jak to ja, zabieram się za tworzenie czegoś na bloga w ostatniej chwili, a Karola  dzielnie to znosi i dzięki niej dzisiaj możecie widzieć efekty wczorajszych zdjęć!

Przechodząc do stylizacji:

Czapka oraz kurtka pochodzą z Reserved
Golf, który mam na sobie jest z marki INESIS, czyli wewnętrznego działu sklepu Decathlon odpowiedzialnego za sport Golf. Sam byłem zaskoczony pozytywnie odnajdując tam tak dobre jakościowo rzeczy. 
Spodnie – Zara.

O butach bardzo krótko, ponieważ już niedługo powstanie o nich oddzielny post. Skąd są, jak się noszą oraz więcej zdjęć jak wyglądają. Na razie zdradzę Wam, że są to NikeLab Air Max Plus “Sail”.

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply