Sztuka zwycięstwa! – Michvl Kowvlsky
Lifestyle

Sztuka zwycięstwa!

Witam Was w kolejnym, opóźnionym przez sesje na uczelni, wpisie. Jakoś ostatnio nie mam weny, a może bardziej wolę czerpać z wolniejszych dni i skupiać się na projekcie, który ostatnio pojawił się na kilku zdjęciach na moim Instagramie. A możliwe, że nie piszę tutaj nic, ponieważ wolę w myślach planować już wakacje, niż siadać do komputera, który non stop woła, abym zaczął uczyć się do sesji, która już w tym miesiącu. Ostatnio jednak większość swojego czasu spędziłem czytając. Wszyscy moi znajomi dziwili się widząc mnie z książką, ponieważ muszę przyznać się, że od czasów liceum nie czytałem za dużo. Książka, którą przeczytałem, też musiała swoje przeleżeć na moim parapecie, oczekując, aż przyjdzie jej czas. Dostałem ją rok temu na urodziny od Natalii i dopiero w te urodziny zacząłem ją czytać. Jednak myślę, że to było zrządzenie losu, że akurat w takim momencie rozpocząłem ją czytać!

Jest to pamiętnik, a w moim przekonaniu jest to nie tylko forma spisanych myśli i wydarzeń, ale także idealny poradnik, jak nie poddawać się w dążeniu do celu, ale również, jak osiągnąć coś wbrew wszystkim.

W książce nie znajdziemy idealnego przepisu na sukces. Nie znajdziemy także wywiadów, ani wspomnień ludzi, którzy znali Phil Knight’a, założyciela Nike. Znajdziemy bowiem elementy, które jemu zapadły najbardziej w pamięci. Opisuje on swoją życiową przygodę, w której balansował na skraju bankructwa i wiele razy ryzykował, aby osiągnąć swój cel i sukces.

Opowiada jak zwiedzał świat i czerpał z niego jak najwięcej, aby móc później wykorzystać to do tworzenia swojego dzieła życia.

Dla mnie ta książka to 10/10 

Nie chcę zdradzać za dużo. Chcę natomiast napisać tylko, że jest to obowiązkowa pozycja dla osób choćby nawet odrobinę interesujących się butami jak i całym, szeroko rozumianym streetwear’em.

Enjoy! 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply