Użytkowe ubrania-szafa użytkowa? Coś z niczego! – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

Użytkowe ubrania-szafa użytkowa? Coś z niczego!

Cześć! W zeszły czwartek nie pojawił się wpis, a to dlatego, że nie wyrobiłem się z ogarnięciem zdjęć… Byliśmy zrobić kilka postów z Karolą, ale się nie udało. Dlatego dzisiaj zapowiadam tym wpisem już kolejny, ten czwartkowy. Jak widzicie głównym tematem będzie “szafa użytkowa”, czyli dobieranie części garderoby tak, aby dało się z nich stworzyć kilka outfitów.

Tak jak widzicie, chcę Wam pokazać, że nie trzeba ubierać się drogo, aby móc stworzyć ciekawą stylizację. Ważne jest to, abyście posiadali w swojej szafie kilka ciuchów, z których da się stworzyć kilka outfitów! Dzisiejszym przykładem będą spodnie z mnml.la, które da się skompletować z wieloma rzeczami z mojej szafy i stworzyć niezliczoną ilość stylówek. Kolejną pokaże Wam już w czwartek 😉 Szukajcie inspiracji wszędzie, gdzie tylko możecie, a Wasza szafa sama zapełni się pomysłami na swój styl!

kazar-studio, szafa użytkowa

Poza samym tematem wpisu chcę, abyście przyjrzeli się również kicksom. W dzisiejszym wpisie i tym czwartkowym, na nogach pojawią się buty od firmy Kazar Studio. Tak, to dosyć nietypowy widok na moich nogach. Buty inne, niż z dobrze Wam znanych dużych brandów. Pewnie w głowach głos mówi: “Ale jak to Kazar? Przecież tam nie ma nic młodzieżowego i mają tylko garniturowe buty”. Otóż nie! Ja byłem tak samo zdziwiony jak i Wy!

Nowa marka, którą stworzył Kazar, tak mówi sama o sobie:
Stawia na autentyczność, spontaniczność, dokonywanie własnych wyborów. Zachęca, by cieszyć się życiem, korzystać z każdej chwili najlepiej jak się da…po swojemu! “
Nowy Kazar Studio to o dziwo wyjście na przeciw młodym ludziom. A co najważniejsze, wciskają się w lukę cenową pomiędzy dosyć drogimi ostatnio Nike czy Adidas, a tymi tańszymi sneakersami.

kazar-studio, szafa użytkowa

Co do samego outfit’u:
czapka – Kazar Studio
bluza – Reserved
koszula – G-Star kupiona w tkmaxx
spodnie – mnml.la
buty – Kazar Studio

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply