STREETWEAR Zine #1. – Michvl Kowvlsky
Lifestyle

STREETWEAR Zine #1.

Witam! W weekend 10.02.2018, w Vitkac’u, miała miejsce premiera Streetwear Zine, czyli niezależnego magazynu poświęconego, jak sam tytuł głosi, streetwear’owi. Stworzony przez Zulu Kuki, którego już znacie i mogliście o nim czytać tutaj nie raz, we współpracy z Dawidem Saratowiczem oraz Vitkac’em. Przy samym projekcie pracowało dużo więcej osób, jednak nie będę wymieniał wszystkich. Całą listę osób zobaczyć będziecie mogli poniżej na zdjęciu. Od razu uprzedzę Was, że więcej zdjęć jednak nie będzie. Po pierwsze, event jak wyżej napisałem, odbywał się w Vitkac’u na III piętrze, który poświęcony jest streetwear’owi, więc przez większość czasu oglądałem wszystko, co się tam znajduje, ponieważ byłem tam pierwszy raz. A po drugie, impreza wspierana była przez Jameson Irish Whiskey, gdzie można było napić się do woli! A co za tym idzie, oto chyba największy powód, dlaczego nie zrobiłem więcej zdjęć, bo ręce miałem zajęte trzymaniem kubeczków z whiskey 😀

Cały ZINE nadrukowany został tylko w 300 egzemplarzach. Część została zarezerwowana dla ekipy, która odpowiedzialna była za całe zamieszanie. Resztę Zulu i Dawid rozdali na imprezie, całkowicie za darmo.

Zulu jest postacią, która wraz ze swoją ekipą działa i robi dla polskiego streetwear’u najwięcej! A tym wydarzeniem i tym zinem pokazuje, że jeśli jakiś pomysł wpadnie mu do głowy, to znajdzie on odpowiednich ludzi do tego, aby zrealizować wszystko w jak najlepszy sposób!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply