Streetwear blog, czyli zmiany i plan na 2019! – Michvl Kowvlsky
plany na 2019 - streetwear blog
Lifestyle

Streetwear blog, czyli zmiany i plan na 2019!

Witam Was serdecznie w kolejnym wpisie. Wyjątkowym wpisie,
o zmianach i planach na 2019.

Nie wiem, czy istnieje coś takiego, że plany na nowy rok i na nowy początek trzeba robić do pewnego okresu w roku. Potem już można mówić tylko o planach na dany miesiąc lub na jakiś okres.

Ja wychodzę z założenia, że nagłych zmian można dokonać w każdym momencie naszego życia. Powiem więcej, zmiany są dobre. Nawet bardzo dobre jeśli podejmujemy je z dobrych powódek.

zmiany i plany na 2019

Skąd dzisiejszy wpis?
Siedziałem sobie któregoś dnia na wykładach z marketingu i tworzenia własnej marki na uczelni i dotarło do mnie, że czas ulepszyć swojego bloga. Jest to miejsce, na które plan powstał bardzo dawno, ponieważ już jakieś 4 lata temu, jak nie więcej.

Czas stworzyć nowy, odświeżony plan na tego bloga i wprowadzić Was powoli do świata, który chce tutaj tworzyć i o którym chcę mówić. Dużo w dzisiejszej modzie dzieje się w około czegoś o nazwie “streetwear”. Większa rzesza osób zapomina, że to nie tylko ubrania i stylizacje. Za sformułowaniem streetwear idzie duża dawka historii, sztuki, pochodzenia każdego z nas.

Chcę dzisiaj powiedzieć, że ten blog zacznie żyć nowym życiem. Wszystko, co do tej pory tutaj powstało, nadal zostanie i będzie dalej dla Was dostępne. Chcę jednak poszerzyć trochę horyzonty tego, co lubię robić
i tego, jaki plan mam w głowie.

Chcę zaprosić Was w mój świat “streetwear”. Będę tu pisał o tym, co lubię najbardziej. Bawił się stylówkami, pisał o butach i ich historii. Przede wszystkim chce pokazywać Wam, jak się ubrać! Co oznacza, że zostajemy w świecie streetwear, ale nie tylko w najdroższych brandach i wydawaniu fortuny na ubrania!

Mam nadzieję, że taki plan mojego bloga Wam będzie odpowiadał. Chcę pisać również więcej. Na tyle, ile pozwoli mi czas i uczelnia!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply