fbpx
Lifestyle

Street Culture.

Witam!

Miałem pisać więcej, bo tak sobie założyłem. Chciałem i będę pisał nie tylko o tym co ja tworze, ale też o tym co tworzą inni, którzy siedzą razem ze mną w streetwearze. Niektórzy bardziej, niektórzy mniej. Tym razem będzie znowu o tych, co siedzą w tym bardzo i kolejny raz tworzą coś, co staje się miejscem lub w pewien sposób organizacją łączącą ludzi, którzy tak jak oni żyją streetwearem i jarają się wszystkim co ma w sobie po przez muzykę, sztukę, taniec, tatuaż, zdjęcia i styl ubierania się.
Dzisiaj znowu chce napisać o tym co robi Zulu Kuki z jego ekipą. Można powiedzieć, że ostatnio to oni rozdają karty na polskim rynku streetwear i w dużej mierze to oni go napędza! Sami przeczytajcie poniżej dlaczego!

Powrócił do życia jego projekt z 2013 roku, który nazwał Social Animalz. A tak, sam Zulu opisuje to co wskrzesił:

Tak więc, poszli oni o krok dalej na polskim rynku, tworząc całe społeczeństwo. Spajając ze sobą ludzi, którzy ta jak oni, mają silne charaktery, gotowe do tworzenia czegoś większego! Czegoś niesamowitego, dzięki ich umiejętnościom.

I właśnie z myślą o takich ludziach powstała też kolekcja ubrań Social Animalz, którą możecie kupić na stronie:

www.socialanimalz.shop

Ale tak jak pisze Zulu w tekście wyżej, macie na start nowy mixtape streetdanc’owy. Przesłuchałem go i powiem Wam, że jest mocno. Odpalasz go a muzyka sama ciągnie Cie do tańca.

Podsumowując, projekt mocno zaznacza się w dzisiejszym Polskim Street Culture. Warto go śledzić uważnie, bo nie wiadomo co niedługo może się z niego wykluć! Ja będę starał się bacznie ten projekt obserwować i być z Wami na bieżąco! 

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply