fbpx
Lifestyle

Street Culture

Orange Warsaw Festival 2-3.06 2017


Witam,

W tym tygodniu to już drugi post na blog bo chciałem wrzucić Wam, prawie na bieżąco notkę z Orange Warsaw Festival.
Streetwear, a raczej cała kultura street’u, to nie tylko ciuchy i underground, ale także takie wydarzenia. Co prawda, pewnie znajdą się osoby, które się ze mną nie zgodzą, ale chce Wam przedstawić moją opinie i to, jak ja rozumiem całe zamieszanie związane ze steet’em. Opisze Wam, cały festival poniżej i oczywiście wrzucę kilka zdjęć, niestety jeszcze robione telefonami, ale może niedługo się to zmieni!

2.06

Pierwszy dzień Orange, czyli dla mnie największe ‘WOW’. To mój pierwszy festiwal muzyczny, dlatego byłem pod ogromnym wrażeniem. Pod tak dużym, że zapomniałem zrobić j zdjęcia dla samego siebie i na bloga. Udało mi się nagrać trochę snapów z występów, jednak pod koniec mój telefon odmówił posłuszeństwa…. Padła w nim bateria i włączał się, kiedy chciał i na jak długo chciał… 
Byliśmy tam koło godziny 18:00, tuż przed występem Years&Years, od których chcieliśmy rozpocząć nasz festiwal. Po nim, chill na trawie i jakaś szama przy muzyce Kings of Leon i na sam koniec prawdziwe show i roz*****ol, czyli Martin Garix. Podsumowując pierwszy dzień, byłem pod mega wrażeniem całej organizacji i festiwalu samego w sobie. Powiem Wam, że już nie mogę się doczekać kolejnych takich imprez jakie czekają mnie w tym roku, o których na pewno Wam tutaj napisze! 

3.06

Drugiego dnia lineup nie był dla mnie aż tak ciekawy. Dlatego pojechaliśmy tam, dopiero koło 20:00, na Imagine Dragons. Pomimo tego, że Dan, wokalista zespołu, przyjechał tuż po chorobie, nie powstrzymało to  jego i całego zespołu przed pokazaniem prawdziwego spektaklu! Moim zdaniem i osób, od których słyszałem, był to jeden z lepszych występów na Orange! Zaraz po ich koncercie udaliśmy się na Nocny Market, aby czymś dobrym podsumować cały festiwal. Weekend uważam za bardzo udany i obym częściej miał okazje tak spędzać swój wolny czas! 
Poniżej wrzucam Wam zdjęcia, które mi się udało zrobić, moim rozwalonym telefonem oraz fotki mojej dziewczyny! Dajcie znać co myślicie o takich wpisach tutaj, i czy chcielibyście więcej takich!
Do zobaczenia w przyszły poniedziałek!

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply