Spring Vibes – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

Spring Vibes

Witam!

Patrząc na pogodę za oknem, nic nas nie zaskakuje ani nie pociesza. Pomimo tego, że sam nie przepadam za ciepłem i kocham taką pogodę jaką teraz mamy, to już gdzieś z tęsknotą za dodatnimi temperaturami, patrzę na termometr codziennie rano. Dzisiaj, tutaj na blogu, mała dawka słońca, które mogliśmy zobaczyć w Warszawie w zeszłym tygodniu!

Wychodząc tego dnia na zdjęcia, sam nie spodziewałem się, że na zewnątrz zrobi się tak ciepło. Z mojej zaplanowanej stylizacji, zostało niewiele, ponieważ było na tyle gorąco, że pozwoliłem sobie zrobić już dla Was, pierwszą tutaj wiosenną stylizację. Co prawda, jak znacie mnie już trochę, nie mogło zabraknąć tak zwanej cebulki. Jak ciepło by nie było na zewnątrz, zawsze warto mieć coś pod ręką, aby móc coś zdjąć, gdy jest za gorąco bądź założyć na siebie, gdy robi się chłodno.

  

Pewnie przyzwyczailiście się tu do zdjęć Karoli i na pewno jeszcze nie raz je zobaczycie. Jednak dzisiaj to kto inny stał za obiektywem, a efekt jest bardzo dobry! Zaglądajcie do Kate, która też prowadzi swojego bloga, a w wolnym czasie, tak jak widzicie w tym poście, robi świetne zdjęcia! Klikając tutaj, możecie zobaczyć instagrama Kate, na którego wstawia swoje zdjęcia 🙂

katana – Reserved Re.Design

bluza – The Classy Issue Shop

spodnie – mój custom Zara

buty – Reebok Classic Workout Plus

 

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply