Spiderman! – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Spiderman!

Witam! Wracam do w miarę systematycznej pracy. Jako, że są wakacje i oprócz mojej wakacyjnej pracy nic ciekawego się nie dzieje, to mam nadzieję, że uda mi się ruszyć większość moich pomysłów, które nadal siedzą gdzieś tam w mojej głowie. Dzisiaj jednak, tak jak zapowiadałem w poprzednim wpisie, chcę przybliżyć Wam buty. A konkretniej slip-ony z serii Vans X Marvel!

W pierwszej chwili buty mnie nie zachwyciły. Chyba piszę tak o kolejnej parze z rzędu. Jednak co zrobić, gdy widziałem je tylko na zdjęciach w sieci! Po otrzymaniu ich do rąk własnych, zmieniłem zdanie. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Lubie takie niespodzianki, gdzie jestem przekonany, że nie będę zadowolony ze swojego wyboru, a następnie buty pozytywnie zmieniają moje zdanie o nich.

Co do samego modelu?

Buty, tak jak chyba bardzo mocno widać, pochodzą z kolaboracji Vans X Marvel. Obie marki postanowiły uczcić bohaterów uniwersum Marvela i stworzyć produkty sygnowane ich nazwami. Poza butami, powstały również akcesoria i odzież. Jak większość butów od Vansa, na początku mogą one wydawać się bardzo sztywne. Jest to jednak kwestia rozbicia obuwia i przystosowania go do stopy, co może trochę potrwać.
Ich rozmiarówka również wydaje się być standardowa, jednak polecam brać odrobinę mniejszy rozmiar. W tej parze posiadam standardowo rozmiar 41, tak jak przy wszystkich moich Vansach. Te jednak wydają się odrobinę za duże.

Tak jak pisałem wyżej, buty skradły moje serce – chwilowo, bo coś czuje, że niedługo wjedzie jakaś nowa parka 😀


Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply