Somnium Clth - moje pierwsze dziecko! – Michvl Kowvlsky
Lifestyle

Somnium Clth – moje pierwsze dziecko!

Cześć wszystkim! Dzisiaj trochę inaczej niż zwykle, ale to już możecie zauważyć po pierwszym zdjęciu i tytule dzisiejszego wpisu. Moje pierwsze dziecko – SOMNIUM. Część z Was już wie, co to oznacza. Jednak dla niektórych będzie to nowość. A mianowicie @somnium.clth to mój pierwszy projekt, o którym już wiele razy tutaj pisałem. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że oficjalnie ruszył na dobre!

Żeby było śmieszniej, zostałem twarzą pierwszego dropu swojej marki 😀 Pokaże Wam jak wyszło poniżej, ale najpierw chciałem Wam powiedzieć, czym jest Somnium.

Somnium w tłumaczeniu z łaciny oznacza marzyć/śnić. To właśnie to jest dla mnie najważniejsze w życiu, marzenia! Żeby coś osiągnąć najpierw o tym marzymy, następnie podejmujemy kroki, aby to się spełniło. Marzycielom często mówi się, że chodzą z głową w chmurach i właśnie dlatego powstaje ta marka. Chcę stworzyć miejsce, gdzie każdy będzie czuł się dobrze ze swoimi marzeniami, a te ubrania będą im codziennie rano przypominać, aby nie przestawali marzyć!

Samo Somnium, w takiej postaci jakiej jest teraz, powstawało w nerwach i pocie prawie 4 lata… Dużo spotkań, wypitej kawy i godziny rozmów. Podczas tego okresu, części pierwotnej drużyny Somnium już nie ma, ale również podczas tego czasu zrodziła się aktualna familia Somnium. No i zapomniałem powiedzieć o najważniejszym… Wszystkie produkty, są szyte/tworzone ręcznie w Polsce! Szukałem i sprawdzałem wszystkie miejsca osobiści,e zanim zaczęło się tam coś dziać związanego z SOMNIUM!

To tylko początek przygody z moją marką! Będę dawał Wam informacje na bieżąco, jak to się wszystko rozwija tutaj, ale również na moich social mediach. Zapraszam Was również do obserwowania profilu @somnium.clth!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply