SOLITARY KINGDOM – Michvl Kowvlsky
Outfits

SOLITARY KINGDOM

 
 

Tak jak i w ostatnich postach, zdjęć nie robiłem w Warszawie, ponieważ bardzo polubiłem podróże po Polsce dlatego też tym razem dotarłem do Radomia. Mam nadzieje ze w najbliższej przyszłości uda mi się jeszcze gdzieś wyjechać przed świętami. 🙂
W dzisiejszej notce chce pokazać wam outfit który powstał z połączenia kilku moich ulubionych polskich firm streatwear’owych. Dobrze wam już znane firmy UrbanFlavours & Hazel21, o których mogliście przeczytać w poprzednich notkach.
 
Bucket hat od UrbanFlavours, jedno z najbardziej popularnych ostatnimi czasy nakryć głowy w świecie streetwear, niestety w Polsce jeszcze zadziwia i szokuje ludzi na ulicach. Ja się do tego przekonałem więc mam nadzieje ze i wam się spodoba 🙂
 
 
 
Just like in previous posts, I did not take those photos in Warsaw, mostly because I like traveling around Poland and therefore I came to Radom this time around. I hope that in the near future I will be able to go somewhere else before Christmas. 🙂

In today’s note I’d like to show you the outfit that was created using the combination of several of my favorite Polish, well-known streetwear companies that you have already gotten to know: UrbanFlavours & Hazel21, about which you could’ve read in my previous posts.

Bucket hat by UrbanFlavours, one of the most popular in the world of streetwear headgear these days, however it still is amazing and shocking to people on the streets in Poland. I am convinced about this so I hope you would like it the same as I do. 🙂

  
 
 
Kolejną częścią mojej stylizacji którą chciałbym wam zaprezentować jest bluza od firmy Hazle21 nazwana przez nich “Crude”. Idealnie pasuje do całego outfit’u a suwaki po bokach bluzy świetnie komponują się z koszulkami które są trochę wydłużane oraz też posiadają suwaki po bokach.
 
Ostatnio team Hazel21 wypuścili na rynek masę nowych, wartych obejrzenia i kupienia rzeczy!!!  Sprawdźcie ich sklep internetowy. 🙂
 
 
 

Another part of my styling I’d like to present to you is a hoodie from Hazle21 called “Crude”. A perfect match for the whole outfit and the sliders on both sides make a perfect match for sweatshirts and tees that are a little extended and have zippers on the sides.

Hazel21 team has recently released a bunch of new, check-worthy things to buy! I recommend visiting their online store.

 
 
 

 

Mówiąc wyżej o suwakach i o przedłużanej koszulce miałem na myśli “Collaboration Tee”  od BLVCKHOLE która powstała ze współpracy właśnie tej firmy z Romkiem Gelard Gello.  Koszulka jest idealnie wykończona i wykonana z bardzo dobrego jakościowo materiału.

Taking sliders and extendable shirt into consideration I meant “Collaboration Tee” from BLVCKHOLE which was created in cooperation with the BLVCKHOLE company and Romek Gelard Gello. The shirt is perfectly finished and made of very good quality material.

 

 

 

 

Do wykończenia outfit’u wykorzystałem prezentowane już wcześniej, w poprzednich notkach, buty Nike Huarache. Wiele osób pyta mnie skąd je mam, otóż kupiłem je w Footlocker w Złotych Tarasach w Warszawie ale niestety czarnych już nie dostaniecie w sklepach stacjonarnych.

I’ve used (which I have already presented in previous posts) the Nike Huarache to finish the outfit. Many people were asking me where I had bought them, to which I say ‘In Footlocker in Złote Tarasy in Warsaw’, but unfortunately the black ones aren’t available in store yet.

 

 

 
Photos taken by: Marcin Stróż
 
 
 
 
 
 
 

 
Hope you enjoy it   🙂

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Tomboy OutFit
  11 grudnia, 2014 at 11:01 pm

  A od kogo masz 3 tees? Urban flavours? Ten który wystaje spod collabo, z ekoskórą.

 • Reply
  Michał Kowalski
  11 grudnia, 2014 at 11:22 pm

  trzeci tees od Majors jest 🙂

 • Leave a Reply