Sobotni Lose? – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Sobotni Lose?

Cześć Wszystkim! Witajcie w kolejnym wpisie na moim blogu. Tym razem chciałem napisać Wam o zbliżającym się święcie Nike czyli Air Max Day. A raczej Air Max Month, ponieważ przez cały marzec, na stornie i aplikacji nike.com, mogliśmy i nadal możemy znaleźć przeróżne premiery butów z systemem air. Tych, które swoją premierę miały już dawno, ale również tych, które ujrzą światło dzienne po raz pierwszy.

Tak jak mówiłem, ogromna ilość modeli butów pojawiła się w aplikacji jako premiery lub wznowienia. Część z nich możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. Moją uwagę przykuły jednak tylko dwie pary w tym miesiącu, które wychodzą tego samego dnia, czyli już jutro – 24 Marzec. Może nie tylko te, jednak akurat na te poniżej udało mi się odłożyć kasę 😀 Powiedzmy, że do wcześniejszych par się nie przygotowałem i swoich sił próbował będę dopiero przy Nike Air Max 1/97 SW oraz Air Jordan I Blue.

Jak mówiłem, wszystkie pary pojawiają się w aplikacji lub przez stronę internetową nike. Jednak te Air Max 1/97 SW, kupić można również przez losowania na stronach zagranicznych lub losowaniach do odbioru osobistego. Druga opcja może być delikatnie uciążliwa, ponieważ losując z Warszawy, wyniki na większości stron poznajemy dzisiaj wieczorem, a następnego dnia musimy jechać np. do Wielkiej Brytanii lub Niemiec, aby odebrać swoje buty.

Air Max 1/97 SW – 679 zł

Za tymi wymienionymi wyżej ciągnie się dłuższa historia, która robi z nich, jak sam opis na nike.com świadczy: “marzenie kolekcjonera”. Idą za tym dwie teorie:
-1. but tak ciężki do zdobycia, że każdy może tylko pomażyć,
-2. but tak ważny dla historii tego modelu, że każdy powinien je mieć.
Co do ich historii: W 2017 roku, Sean Wetherspoon stworzył właśnie te buty na konkurs “Vote Forward 2017” i wygrał. Projekt pokochali głosujący, a wyraża on pasję twórcy latami 80. Czerpię inspiracje do nich z klasycznych sztruksowych czapek, krajobrazów Los Angeles i Wirginii, z której pochodzi, ale również wzoruje się na dwóch ukochanych modelach nike air max czyli Air Max 1 i Air Max 97.

 

Co do Air Jordan’ów, nie powinno być z nimi większego problemu, aby je zdobyć. Ponieważ będą one dostępnie również stacjonarnie w wielu sklepach w Polsce. Jednak patrząc na to co działo się niedawno przy premierze Air Jordan Bred Toe w sklepach zagranicznych, osoby które cenią swoje życie i nie chcą narażać się na niebezpieczeństwo niech pozostaną w domu i próbują losowania 😀

Air Jordan – 639 zł

Trzymam za wszystkich kciuki, który będą tak jak ja próbowali swoich sił w jutrzejszym losowaniu! Powodzenia!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply