Snevker Century: Yeezy Boost 350 V2 Zebra – Michvl Kowvlsky
SNEVKER CENTURY

Snevker Century: Yeezy Boost 350 V2 Zebra

 

 

Witam!

Dzisiaj chciałbym napisać Wam o butach, o których mówi praktycznie każdy, kto chociaż na chwilę miał doczynienia ze streetwearem. Niby to kicksy jak kicksy. Wielu je uwielbia, a jeszcze więcej nienawidzi. Nie dziwie się, ani jednym, ani drugim, a dlaczego? Przeczytajcie kilka słów niżej a przekonacie się czemu tak to właśnie z nimi jest! Od razu zaznaczam fakt, że pomijam w dzisiejszym poście sztuczną nagonkę, która jest tworzona wokół samych butów.

Zacznijmy może od samych butów, potem przejdźmy do haterów i zapaleńców, którzy zrobią wszystko, aby je mieć. Niestety też do takich należałem, jednak jak się później okazuje – to tylko buty.
Sam but, jest sygnowany imieniem, amerykańskiego muzyka – Kanye West. Jest on w pewien sposób wyznacznikiem stylu w streetwearze, poprzez kolekcję ubrań YEEZY  i jej kolejne sezony.

Jednak czy na pewno czymś się wyróżnia i wprowadza coś nowego?

Pierwszy sezon YEEZY – styl na bezdomnego, gdzie główną rolę grały podarte ubrania. Motyw przewijał się już wielokrotnie, jednak po pokazie zaczęto kopiować go na wszelakie, możliwe sposoby. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze modele butów YEEZY – 350, 750 oraz 950.

(350 pojawiły się w wydaniu V1, które wyszło w późniejszym okresie w czterech kolorystykach,
 o których opowiem w innym wpisie, który postaram się dodać jeszcze przed końcem wakacji!)
Przechodząc już do tych wymienionych w tytule, czyli zeber, moim zdaniem są to jedne z dwóch najlepszych modeli jakie kiedykolwiek wyszły spod szyldu Adidas x Kanye West. Miały być one również jedną z najrzadszych kolorystyk, jednak zrobiono ponowny drop tych butów, w którym udało mi się je zdobyć! Nie ukrywam swojego zadowolenia z tego faktu. Jak z każdymi butami, również z nimi czekałem, aż do momentu zrobienia zdjęć, aby móc je nosić na co dzień. W końcu musiały zaprezentować się jak najlepiej na zdjęciach! Dlatego z góry przepraszam za tą fale zdjęć na snapie oraz na insta, która nadejdzie po dodaniu tego postu!
Kilka szybkich słów o samej budowie buta. Buty wykonany z świetnie sprawdzającej się do tej pory technologii Primeknit, o splocie włókien przypominającym, tak jak sama nazwa wskazuje, umaszczenie zebry. Na boku buta, zauważyć możemy jasną smugę przechodzącą przez całego buta, na której umieszczony został, czerwony napis, w lustrzanym odbiciu ‘SPLY-350’. Całość buta umieszczona została na świetnie amortyzującej piance Boost, pokrytej półprzeźroczystą karbowaną gumą.
A teraz, wisienka na torcie, czyli temat miłośników i haterów tego obuwia. Problem jest taki, że haterzy tych butów dzielą się na dwie grupy. Osoby, którym one szczerze się nie podobają oraz osoby, którym nie udało się ich zdobyć. Również tak można podzielić miłośników i zapaleńców . Ci którzy je mają, bo zostali wylosowani (to jest temat na kolejną dyskusje) oraz Ci którym się nie udało, jednak szanują but za sam wygląd. Niestety, ja również jestem świadkiem, że hype, który jest tworzony wokół tych butów to tylko nasza wyobraźnia i granie na naszych umysłach. Wiele osób jest w stanie dać nieziemskie pieniądze za te buty, tylko po to aby móc czuć się wyjątkowo, bo ma się coś o czym mówi wiele osób, jednak nie każdy może je mieć. A z drugiej strony, są też tacy, którzy, but wart 500-700 $, tyrają jakby stały one codziennie na sklepowych półkach. Niestety ja jestem z tych pierwszych, przyznaję się bez bicia. Należę do tej grupy, dla których but i dobre odzienie mają swoją wartość i należy o nie dbać. Jednak, gdy już posiadasz, te buty po długim wyczekiwaniu, zdajesz sobie sprawę że to tylko but jak każdy inny, a wyróżnia go tylko logo.

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky

 
 
Snapchat:
SCAN THIS PIC TO ADD ME
 
 
 
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂
 
Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.
 

Enjoy 🙂

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Snevker Century: Adidas Yeezy 350 v2 Beluga 2.0
    15 stycznia, 2018 at 8:00 pm

    […] kliknąć w link i zobaczyć opis poprzedniej pary Yeezy 350 v2 w kolorystyce Zebra – > LINK < […]

  • Leave a Reply