Snevker Century: Timberlandy o które najczęściej pytacie! – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Snevker Century: Timberlandy o które najczęściej pytacie!

Timberland City Blazer

Witam! 

Wiele osób czekało na ten wpis. Wielu z Was, pytało kilka razy już o te buty. Jednak może warto zacząć od początku i opowiedzieć Wam historię, jak trafiły w moje ręce! 

W te wakacje, będąc w outlecie we Włoszech, wszedłem do sklepu Timberlanda. Początkowo nie zwróciłem uwagi na te buty, bo szukałem modelu premium 6 na jakiejś fajnej wyprzedaży bądź przecenie. Na ten model butów zwróciła moją uwagę moja dziewczyna! Jak się okazało, buty z 120€ były przecenione aż na 40€! Żal byłoby ich nie wziąć. Początkowo nie chciałem ich kupić bo stwierdziłem, że na co mi takie buty. Skojarzyły mi się trochę z Yeezy Shoes Season 4, dlatego też byłem sceptycznie do nich nastawiony. Nie chciałem chodzić w butach tak bardzo przypominających te wyżej wymienione. Jednak spotkałem się wtedy z ponownymi namowami mojej dziewczyny, którym za drugim razem uległem i takim oto sposobem, te właśnie CityBlazer’y trafiły w moje ręce.

Z tego co wiem, zaraz po moim powrocie z wakacji, również w Polsce trafiły na wyprzedaż, jednak nadal kosztowały zdecydowanie więcej. Traktuje te buty, jak do tej pory, za największy „STEAL” roku! (  STEAL – oznacza kupno jakiegoś przedmiotu w bardzo okazyjnej cenie, nieporównywalnej do standardowych cen bez przecen lub kupno jeszcze w niższej cenie jak podczas wyprzedaży ) 
Tak więc, kończąc ten wpis, przejdźmy do pytań, które najczęściej od Was słyszałem w związku z tym obuwiem!

Jaki rozmiar dobrać? 

Ja w Nike nosze 26,5 cm wkładkę, US 8,5 i taki sam mam w tych butach, czyli 26,5 cm, US 8,5. Powiem od razu, że są dopasowane idealnie, niestety nie brałem ich z myślą o zimie, ale to za chwilę odpowiem dlaczego! Tak więc, jeśli myślicie o tych butach na zimę, radzę wziąć pół rozmiaru większe ponieważ, jeśli weźmiecie „tts” ( true to size – odpowiednie do waszego rozmiaru), mogą wydać się za małe, wkładając do nich cieplejszą skarpetę. 

Czy dadzą rade na zimę?

No więc to jest kwestia sporna. A dlaczego? A to dlatego, że każdy z nas inaczej traktuje buty na zimę. Jedni potrafią przechodzić w AirForce’ach całą zimę. Inni potrzebują ocieplane wnętrze buta, aby czuć to ciepło w stopy. 
Jeśli chodzi o moje zdanie na ten temat. Buty nie bardzo nadają się na zimę, a to z powodu struktury i materiałów, z których są zrobione. Nie przyjmują brudu, to jest ich bardzo duży atut, jak na buty w takiej kolorystyce. A to właśnie dzięki odpowiedniemu pokryciu. Jednak idąc na te foty, szedłem przez trawę pokrytą rosą i po kilku metrach już czułem wilgoć w środku buta. Faktem jest to, że są bardzo ciepłe. Zatrzymują ciepło, które nagromadzą wewnątrz, jednak myślę, że nie są w stanie zatrzymać chłodu, jaki mamy zazwyczaj w zimę. 

Krótko o technologi butów.

Buty stworzone z dbałością o środowisko i warunki pracy, czego świadectwem jest znak Thread na jednym z materiałów. Wykorzystane w projekcie, niezwykle trwałe włókna zostały wyprodukowane z plastikowych butelek, zbieranych na Haiti oraz w Hondurasie. Cholewka została wykonana ze skóry i materiału tekstylnego. Dodatkową wygodę, ma nam zapewnić miękki kołnierz wokół kostki. A poczucie bezpieczeństwa i zapewnienie stabilności ma nam dać gumowa podeszwa.

Nie muszę chyba dodawać, że tak świetne zdjęcia zrobiła Karolina Czerniejewska! 
Tu łapcie link do jej insta -> LINK <-

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    No name. – Michvl Kowvlsky
    19 lutego, 2018 at 8:20 pm

    […] – timberland CityBlazer ( możecie przeczytać o nich więcej tutaj […]

  • Leave a Reply