fbpx
FVSHION SNEVKER CENTURY

Snevker Century: Skechers Elite Flex

Witam!

Dzisiaj kolejny wpis dedykowany butom. Tym razem na warsztat idą kicksy, które wyglądają lepiej niż przypuszczałem. Skusiłem się na nie, ponieważ postanowiłem przetestować coś nowego, coś innego.
 Coś co nie jest aż tak popularne w Polsce pośród ludzi, którzy interesują się tymi tematami bardziej.
Na warsztat idą dzisiaj buty od firmy Skechers, które zadobyłem po przez stronę butyjana.pl. 
Łapcie ->Link <- do całego asortymentu tego sklepu, związanego z Skechers’ami! 

Tak jak przy wszystkich wpisach dedykowanych butom, tak i dzisiaj opowiem trochę o samych butach jak i o firmie Skechers, ale też opiszę Wam moja opinię na ten temat.

Zacznijmy może od krótkiej historii samej firmy: 

Brand Skechers jest to Amerykańska marka, pochodząca z Kalifornii, która powstała w 1992 roku.
Jej założycielem jest Robert Greenberg wraz z synem Micheal’em. Stworzyli oni linię obuwia SKECHERS Sport Utility Footwear, która przyczyniła się do określenia amerykańskiego stylu lat 90.
W 1995 roku w Kalifornii powstał ich pierwszy salon, który rozpoczął ich wielki sukces, a następnie zapoczątkował otwarcie kolejnych salonów ma najlepszych modowych alejach na całym świecie.

Do dziś firma posiada 95 sklepów w takich miejscach jak: sklep w Nowym Jorku na Times Square czy salony firmowe w Londynie, Paryżu, Frankfurcie i Toronto. Nie należy zapominać również o takich miejscach jak Tokio czy Osaka.

Kilka słów o samym bucie!

Jak jest zbudowany sam but?

Buty są wykonane naprawdę dobrze. Jak dobrze wiecie, na obuwiu od innych producentów można znaleźć ślady klejenia, bądź but jest wręcz ubrudzony po klejeniu, tu tego nie dostrzeżecie.
Przechodząc do samej budowy, całego buta to mamy tu cholewkę z przewiennej tkaniny, która sprawia że będą one świetnie przepuszczały powietrze a gładkie, syntetyczne nakładki panelu bocznego zwiększają ego trwałość. Elastyczny system sznurowania pozwoli na łatwe założenie buta na stopę. Mamy również wbudowany język po to aby unikać otarć.
Podeszwa jest bardzo lekka, wykonana z elastycznego i miękkiego tworzywa, aby pozwolić na swobodny i komfortowy ruch.
Wkładka wewnętrzna wykonana została z panki Air-Cooled Memory Foam, która stosowana jest w najdroższych materacach do spania, która chłodzona jest powietrzem, która pod ciężarem stopy idealnie dostosowuje się do jej kształtu oraz zapewnia nam wygodę.

Co do rozmiaru? 

Ja proponuje brać o pół rozmiaru mniejszy. Tak jak kiedyś pisałem, ja noszę buty z wkładkami 26,5 cm. Według tabeli na stronie butyjana.pl, dobrałem sobie odpowiedni rozmiar i okazał się delikatnie za duży. Dlatego proponuje brać buty o pół rozmiaru mniejsze.

Co do wygody jak i użytkowania butów?

Buty są jak najbardziej wygodne i godne polecenia. Jeśli jesteś osobą, która preferuje buty ze sztywniejszą zapiętką, są to buty dla Ciebie!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply