Snevker Century: Reebok Classic Club C 85 SO – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Snevker Century: Reebok Classic Club C 85 SO

Reebok Classic Club C 85 SO


Witam!

Ostatnio w soboty dodaje notki. Najczęściej są to posty z serii “Snevker Century”. No i stało się tak, że i tym razem będzie o butach! Tylko tym razem nie o butach, które nadają się na zimę, a o takich, które można założyć na każdą pogodę! Tak, tak! Dobrze czytacie, buty które nadają się na każdą pogodę. Zaraz ktoś powie, że oszalałem mówiąc, że te klasyki nadają się na zimę. Ja Wam zaraz udowodnię, że dadzą radę, kiedy spadnie śnieg! 

Dzisiaj będzie krótko i na temat. Czyli dawka informacji i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące butów.

Krótka historia tego modelu oraz jego budowa:

Legendarne sneakersy Reebok Club C 85 zostały zaprojektowane w 1986 roku, a ich pełna nazwa to Club Champion ’85. Buty Club świetnie sprawdziły się na kortach tenisowych, czym zyskały przychylność graczy, a to przełożyło się na ogromny sukces modelu! 
Minimalistyczna cholewka została ozdobiona klasycznym logo Reebok – takim samym jak to z angielskiej fabryki w Bolton. 
Reebok Club C 85 posiadają cholewkę ze skóry naturalnej, natomiast język wykonano ze skóry syntetycznej. Dopełnieniem jest wspomniany już element na pięcie z materiału syntetycznego. Przednia część zyskała preforowany wzór, który zapewnia lepszą wentylację. Wewnątrz znajduje się wyjmowana wkładka i tekstylna wyściółka. Całość została osadzona na podeszwie wykonanej w częśści środkowej z amortyzującej pianki EVA oraz przyczepnej gumy na zewnątrz. 

 Pytania od Was, na temat butów:

 Jaki rozmiar wybrać?

Ja osobiście mam ‘TTS’ ( true to size – odpowiednie z rozmiarówką ), jednak wydają się delikatnie za małe, dlatego każdemu, kto chce kupić te buty, polecałbym pół rozmiaru większe buty. Generalnie jeśli chodzi o dopasowanie do stopy, to buty nie wydają się ani uwierać po bokach, ani na podbiciu. Więc jeśli jesteś osobą, która ma wysokie podbicie, buty nie powinny Cię obcierać ani uwierać. 

Dlaczego moim zdaniem nadają się na każdą pogodę?

A to dlatego, że każdy chodzi w takich butach, w jakich mu się podoba. Tak, tak, tydzień temu odradzałem Timberlandy City Blazer’y na zimę i duże mrozy, ponieważ mogłyby przeciekać. Jak już mówiłem, znam osoby, którym obojętnie jakie buty mają na zimę. Nie muszą być one bardzo ocieplane. Druga cześć osób z kolei, potrzebuje bardzo ciepłe buty. Tak te reeboki są zdecydowanie dla ludzi z tej pierwszej grupy, ale możesz założyć też bardzo ciepłą skarpetę do nich i wyglądają mega spoko jak na trampki w zimę, i wtedy zdadzą egzamin dla drugiej grupy osób. Uważajcie jednak, żeby nie przesadzić i zakładać je tylko na niewielkie mrozy!

Buty znajdziecie pod tym linkiem -> LINK <-
A za zdjęcia odpowiedzialna była Karolina Czerniejewska -> LINK <-
No i oczywiście zapraszam Was w poniedziałek, o 20:00, tutaj na bloga. A zobaczyć będziecie mogli całą stylizację właśnie z tymi butami! 
Zapraszam serdecznie!

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.

Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply