Snevker Century: Adidas Yeezy 350 v2 Beluga 2.0 – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Snevker Century: Adidas Yeezy 350 v2 Beluga 2.0

Witam!

Dzisiaj wjeżdża kolejny temat dotyczący butów. Tym razem jest to kolejna kolorystyka dobrze znanych Adidas Yeezy 350 v2. Tym razem w wydaniu Beluga 2.0. Nie będę pisał dużo na temat budowy butów, bo już ten temat był poruszany. Tutaj możecie kliknąć w link i zobaczyć opis poprzedniej pary Yeezy 350 v2 w kolorystyce Zebra – > LINK < –

Dzisiaj jednak, chciałbym pokazać Wam moje pierwsze zdjęcia, które zrobiłem i obrobiłem sam.
Wiem, że jeszcze dużo pracy i nauki przede mną. Jednak jak na pierwsze zdjęcia, które zrobiłem sam jestem z nich dumny. Dajcie mi znać, co o nich sądzicie, bo jestem ciekaw waszego zdania czy chcielibyście zobaczyć ich więcej. Co jakiś czas mam zamiar wrzucać tutaj zdjęcia, które sam zrobię. Dajcie mi też jakieś wskazówki, co do obróbki zdjęć i co do kadrów itd. bo chciałbym robić jak najlepsze zdjęcia! Oczywiście, jeśli ktoś chciałby zdjęcia, również zapraszam! Można coś pokombinować i ogarnąć jakieś fajne!  Mam też dla Was małą niespodziankę poniżej:

 

Wbijajcie na stronę caliroots.com klikając tutaj i przy swoim zamówieniu wpiszcie kod: “CALI2C9MGTHW” a otrzymacie 20% zniżki na swoje zamówienie!

Enjoy 😉

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    video buzz moment youtube
    21 lutego, 2018 at 4:35 am

    Elle fait état de 1,5 milliard de vidéos vues. https://sociabuzz.tumblr.com/

  • Leave a Reply