Snevker Century. – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Snevker Century.

Witam!

Chce Was dzisiaj wprowadzić w nowy cykl postów na moim blogu! Będą one dedykowane tylko i wyłącznie butom, a raczej tym, które są u mnie w szafie. Chce Wam opowiedzieć historię idącą za wszystkimi butami, bo każda para taką posiada. Jak trafiły do mnie, ale także w jaki sposób powstały, kto je zaprojektował lub z czego są wykonane. Generalny przegląd par butów z mojej, niestety, jeszcze małej kolekcji. Mam nadzieję, że w miarę pisania tych postów o butach, ilość moich sneakersów w pokoju będzie rosła!
A teraz zapraszam do mojej pierwszej recenzji butów, a będą to:

Adidas UltraBOOST Uncaged

Tak jak wspominałem w pierwszym poście ze stylizacją, do której założyłem te buty, wybierając je na mój prezent urodzinowy, czułem się jakbym zdradzał Nike. Kiedyś postanowiłem sobie być wierny tylko firmie z łyżwą, jednak ostatnio stwierdziłem, że aby się rozwijać, nie można się ograniczać. Zaraz po zakupie tych butów, do mojej głowy wpadło mnóstwo nowych pomysłów na stylizacje, własnie z wykorzystaniem tych „Adaśków”.
Teraz wchodząc na różne strony z butami, nie ograniczam się tylko do zakładki Nike, ale mój umysł jest o wiele bardziej otwarty na poszukiwanie czegoś ciekawego, również od innych producentów.

 

Krótko o samych butach: 

 

 

 

16 lipca 2016 w USA odbyła się premiera tych butów. Do tego czasu mogliśmy widzieć ją tylko w białym kolorze, jednak niedawno przy tym modelu powstała koncepcja na czerń i czerwień, co uczyniło buty jeszcze bardziej spójne estetycznie.
 Oczywiście Adidas, jako marka znana sama w sobie, stworzyła but bez wyraźnie zaznaczonego logo na bucie, tak, aby zachować minimalistyczny wygląd tych sneakersów oraz aby skupić uwagę na zupełnie czymś innym niż symbol, czyli na wygodę, skuteczność i amortyzację.
Moja opinia o tych butach? Jeśli miałbym oceniać je w skali od 0-10, dałbym im mocne 9. Buty są bardzo lekkie, oraz bardzo dobrze dopasowują się do stopy. W porównaniu do innych butów tego typu, które mam w swojej kolekcji, biją je na głowę!
Mam nadzieję, że podobała Wam się moja pierwsza recenzja tutaj. Już niedługo następne i dodatkowo niedługo wjeżdżają kolejne outfity!

 

 

 

 

 

 

 

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky

 
 
Snapchat:
SCAN THIS PIC TO ADD ME
 
 
 
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂
 
Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.
 

Enjoy 🙂

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply