Snevker Century. – Michvl Kowvlsky
SNEVKER CENTURY

Snevker Century.

Adidas NMD CS 1 Primeknit.

Witam,

Ponieważ dużo się ostatnio u mnie działo, i brak czasu na wypad na zdjęcia zaowocował tym, że nie miałem na dzisiaj dla Was żadnego outfitu, postanowiłem wykorzystać trochę dzisiejsze zdjęcia i możliwość do stworzenia super zdjęć sneakersów. 

Za obiektywem stanął, pewnie dosyć dobrze Wam znany z kręgów streatwear’u, nie kto inny jak

 Zulu Kuki. Stworzył on dzisiaj coś niesamowitego, w zaledwie kilka minut. Wypad był pod kątem, zrobienia zdjęć stylizacji, bądź jakiegoś wpisu na temat mojego bawienia się w pirotechnika i custom’owaniu mojej garderoby, ale udało nam się też stworzyć foty do wpisu o wyżej wymienionych butach. 

Tak więc, nie przedłużając, przejdźmy do samych butów. 

Jestem osobą która ceni sobie wygodę ale także doby wygląd buta, dlatego śmiało mogę Wam przedstawić ten model jako jeden z najwygodniejszych i najpraktyczniejszych sneakersów w mojej szafie. Ponieważ nie udało się dostać na drop Yeezy 350 “cream white”, ani nie zdązyłem na dropie Nike x Supreme Air UpTempo, tak więc w ramach pocieszenia własnie te buty pojawiły się w moim małym zbiorze. Powstały one w kolekcji na sezon lato 2017. Mają wysoka cholewkę, bez miejsca na sznurówki, wykonaną z primeknit’u, co dało mocny miejski styl, a osadzenie ich na piance boost, wykończonej gumową podeszwą, dało im wygodę butów do biegania. Połączenie, które daje ogromną satysfakcje osobom, które wymagają dużo od swoich butów. 

Posiadając je, można również poczuć się wyjątkowo, ponieważ każdy z butów na wewnętrznej stronie ma nadrukowany numer produktu odpowiadający tylko i wyłącznie danej parze.

Przejdźmy teraz do zdjęć i podziwiajmy robotę Zulu!

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply