fbpx
FVSHION SNEVKER CENTURY

Snevker Century.

NikeLab Air Max Plus ” Sail “

 

 

Witam!

Tak jak kiedyś zapowiadałem, oto i jest, post poświęcony wyżej wymienionym butom!
Każdy z nas czasem tak ma, że jak zobaczy coś na sklepowych półkach, to od razu się w tym zakochuje. Tak było i w tym przypadku, możliwe że ze wzajemnością, bo dosyć długo na mnie czekały i nikt mi ich nie wykupił. Potraktowałem to jako znak i udało mi się je w końcu zdobyć.

 

Kiedy zobaczyłem to krwisto czerwone opakowanie na to buty, to jeszcze bardziej cieszyłem się z tego zakupu. To moja pierwsza para butów z NikeLab, miejsca, gdzie powstają jedne z najlepszych customów i nowych kicksów jakie znam. But na pierwszy rzut oka wydaje się dosyć masywny i ciężki, i w sumie spodziewałem się tego samego mając w domu Nike Air Max 95 Ultra. Twardej podeszwy i trochę plastikowego odczucia podczas noszenia dłuższy czas, jednak pozytywnie mnie zaskoczyły. NikeLab dobrze przemyślał powstanie tych butów. Siateczka na prawie całej powierzchni wierzchniej buta, sprawia że są one mega przewiewne i na dodatek bardzo lekkie. Nie są twarde jak w przypadku wyżej wymienionych 95.
Buty oczywiście znajdziecie na stronie NikeLab, lub stacjonarnie na Chmielna 20 lab.

Poniżej macie zaprezentowane buty z każdej możliwej strony!
A za zdjęcia odpowiedzialna oczywiście Karolina Czerniejewska!

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky

 
 
Snapchat:
SCAN THIS PIC TO ADD ME
 
 
 
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂
 
Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.
 

Enjoy 🙂

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply