Snevker Century – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Snevker Century

Air Jordan 11 Retro Low “Univesity Blue”

 

Witam! 

 

Kolejny post z serii o moich kicksach. Dzisiaj będzie o mojej drugiej parze Jordanów.
Kiedyś, może też zrobię oddzielny post o moich pierwszych butach z latającym MJ, jednak teraz skupmy się na innym modelu.
Poszukałem, poczytałem i to oto moja skrócona wersja historii Air Joradn XI, albo i nie skrócona. Zobaczymy jak to wyjdzie.
Air Jordan 11, czyli model butów zaprojektowanych przez Tinker’a Hatfield’a. Sam Jordan był tak zachwycony projektem butów, że wybiegł w ’95 na parkiet w samplach. Dostał, za to karę ponieważ buty nie pasowały do kolorystyki strojów w jakich grali Bulls. Model, który dzisiaj Wam pokazuje, czyli “University Blue”, po raz pierwszy został wydany w 2011. Przy budowie tego buta, zostały użyte trzy całekiem nowe materiały, które o tej pory nie były spotykane w butach do kosza.Czyli lakierowana błyszcząca skóra, balistyczny nylon oraz shank plate z włókna węglowego pod stopą pomiędzy podeszwą zewnętrzną a środkową.
Krótka historia oraz kilka wzmianek jak sam but jest zbudowany. Poniżej macie jeszcze kilka zdjęć jak prezentują się buty. Niestety zdjęć na nogach nie mam, ale jestem pewien że jeszcze się tutaj takie pojawią!

 

 

 

 

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky

 
 
Snapchat:
SCAN THIS PIC TO ADD ME
 
 
 
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂
 
Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.
 

Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply