SHADOWS – Michvl Kowvlsky
Outfits

SHADOWS

Witam!

Mam przyjemność pokazać wam, długo wyczekiwaną przeze mnie sesję. Sporo czasu myślałem nad stworzeniem zdjęć właśnie w tym miejscu, ale zawsze brakowało pomysłu i czasu przy pracy. Któregoś dnia stwierdziłem, że czas wymyślić coś, co będzie tam pasowało i myślę, że to odnalazłem.
Czarna stylizacja, uchwycona okiem, nie kogo innego niż Karoliny Czerniejewskiej.
Buty od Reebok Classic Leather, na które polowałem, pasujące idealnie na jesień tego roku!
Koszulka, która została stworzona we współpracy Hiro Magazine oraz We Peace It, szybko przykuła moją uwagę i pomyślałem, że muszę stworzyć z nią, własnie tą stylizacje oraz zamszowa czapka
 od Nemezis. Polski brand, który obserwuję już od dłuższego czasu i bacznie sprawdzam ich pracę,
 i postanowiłem sprawdzić co oferują na własnej skórze, i nie zawiodłem się! Myślę, że warto sprawdzić co mają w swojej ofercie i bacznie przyglądać się im w najbliższym czasie bo szykują coś bardzo ciekawego!
Kończąc ten dosyć długi post, zapraszam was do obejrzenia zdjęć, których jest nieco więcej niż zwykle! Mam nadzieję, że spodobają się wam i będziecie zaglądać tutaj częściej!

Photos taken by: Karolina Czerniejewska

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply