Sesame 350 – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Sesame 350

Witam w kolejnym wpisie z serii “Sneaker Century”!

Tak jak widzicie w tytule, dzisiaj wjeżdżają nowe Yeezy 350 v2 “Sesame”.
Jak trafiły w moje ręce? Pisałem kiedyś post o Nike x Skepta, które miałem na sprzedaż. Wymieniłem je na te właśnie yeezy! Długo myślałem czy podjąłem dobrą decyzję, ale teraz już wiem, że jednak tak. Skepty nie przypadły mi aż tak do gustu.

Kiedyś pisałem Wam już o Yeezy 350 “Zebra” dlatego nie będę się rozwodził za dużo dzisiaj. Tym bardziej, że nowe kolorystyki od Kanyego, w 2018 wpadały prawie co 2 tygodnie do sklepów. opisywaniem każdej z nich zajmuję się na moim facebook’u, do którego odnośnik znajdziecie po prawej stronie bloga! Serdecznie Was tam zapraszam!

Same sezamy jakością nie powalają w porównaniu do zeber z 2017. Materiał z którego zostały wykonane wydaje się dużo cieńszy niż kiedyś. Podeszwa i boost to jest totalny zawrót głowy i też pozostawia dużo do życzenia. Boost moim zdaniem jest dużo twardszy, przez co mniej przyjemny podczas chodzenia. Nawet sama rozmiarówka jest bardzo pokręcona. Wydaje mi się, że po yeezy 500 nie mogą wrócić do normalnych rozmiarów butów. Dlatego jeśli przymierzacie się do zakupu nowych wydań 350 bierzcie pół, a nawet cały rozmiar w górę!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply