Season 7 od Yeezy Kanye West – Michvl Kowvlsky
season-7
SNEVKER CENTURY

Season 7 od Yeezy

Cześć! Ostatnio znowu mało się tutaj działo. A to chorowałem, a to brak chęci i jeszcze doszedł ten nieszczęsny licencjat. Całe to wymyślanie tematu, szukanie książek daje nieźle we znaki. Jednak nie ma co marudzić i czasem trzeba tutaj wrócić, aby oderwać się od tych codziennych zmartwieć i stresów. Odnoście choroby i zimowego okresu – moja nowa rotacja zimowych butów Yeezy Season 7.

season-7

Dzisiaj chce pokazać Wam zdjęcia butów, które przeleżały prawie pół roku w pudełku zanim się do nich przekonałem. Oczywiście mowa o tytułowych Yeezy Season 7. Były one moim “must have”. Od zawsze chciałem mieć w swojej kolekcji zimowe wydanie YZY. W końcu się udało. Ba, można powiedzieć, że udało się podwójnie. Buty wpadły na wiosenną zniżkę na stronie caliroots.com. Tak się złożyło, że posiadałem również kartę zniżkową i podczas składania zamówienia z ciekawości ją wpisałem. Niechlubnie mówiąc, wykorzystałem błąd na stronie i dorwałem ostatnią parę, która wisiała na ich stronie za, uwaga: 320 zł.

Pech chciał, a może to kara za wykorzystanie błędu na stronie, zamówiłem buty o pół rozmiaru za małe. Może to również przez moją wczesną ekscytację, że udało się kupić je w takiej cenie. Właśnie przez rozmiar buty finalnie przeleżały pół roku w pudełku. Wleciały również na sprzedaż i omal się z nimi nie pożegnałem przez ich rozmiar. Wyciągnąłem wkładki i daje rade. To będą od dzisiaj moje beatersy na zimę! To już moja druga para Yeezy, z którą nie mogłem się pożegnać. O poprzedniej parze przeczytacie w poprzednim wpisie klikają -> tutaj <-.

Enjoy 😉

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Michvl Kowvlsky Czas na ryby! – FVSHION – Michvl Kowvlsky
    19 grudnia, 2019 at 8:00 pm

    […] Dodatkowo na nogach możecie zobaczyć jeansowe spodnie, również z kolekcji „40th Anniversary” i buty, o których pisałem Wam w poprzednim poście. Tutaj możecie go przeczytać na blogu: „Season 7„. […]

  • Leave a Reply