fbpx
Outfits

PYROTECHNIST

CUSTOM YOUR WARDROBE.Witam!

Dzisiaj wrzucam Wam kolejny post, w którym przy tworzeniu pomagał mi Zulu Kuki. On robił foty, a ja bawiłem się w pirotechnika, tworząc custom czegokolwiek oraz co pojawia się tutaj po raz pierwszy. 
Kiedyś, gdzieś na moim tumblr, znalazłem zdjęcie poprzypalanych spodni. Zapisałem je sobie, gdzieś głęboko w folderze INSPIRVTION i o tym zdjęciu zapomniałem. Wrzucałem Wam, któregoś razu post, właśnie z isnpiracjami i natrafiłem na to, gdzieś zagubione, dawno zapomniane zdjęcie poprzypalanych spodni. Dostałem olśnienia, czemu nie zrobić sobie takich spodni samemu. Złapałem za zapalniczkę, stare, białe spodnie i o to tak powstały te poniżej, złapane przez Zulu na fotach.

Kilka słów, bardzo krótko o samym outficie:

Na nogach mam, prezentowane w zeszłym tygodniu, Adidas NMD CS 1 Primeknit.
Płaszcz Bershka.
Bluza, uszyta na miarę u krawcowej.
Niesymetryczna koszulka pochodzi z firmy ReInkreacja.

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply