PURPOSE – Michvl Kowvlsky
Outfits

PURPOSE

Witam!

Kolejna, i nieostatnia zimowa stylizacja. Mamy taki klimat, że na kilka miesięcy w roku musimy zaopatrzyć nasze szafy w nieco cieplejszy asortyment, dlatego chce dzisiaj chce Wam zaprezentować  outfit na mroźne dni. 
Poświąteczny szał zakupów dopadł pewnie większość z Was! Ja również, postanowiłem sprawdzić co można wyhaczyć i powiem Wam, że udało mi się znaleźć kilka rzeczy wartych stania tyle czasu w kolejkach do kasy. Jedną z takich rzeczy, jest bardzo modna  i pożądana w tym sezonie kurtka podszywana ciepłym kożuszkiem. Długo szukałem takiego modelu kurtki, w takim kolorze, aż w końcu udało mi się znaleźć taką w sieciówce Zara, na jednej z przecen. Pod tą mega ciepłą kurtka, możecie zauważyć kolejne znalezisko na poświątecznych przecenach. Bardzo często w postach z inspiracjami były zdjęcia na których właśnie w ten sposób takie koszule miały swoje zastosowanie. Dlatego i ja postanowiłem dobrać ją w taki sposób do tego outfitu, aby pokazać Wam, że da się!
Większości z Was pewnie nie spodoba się to, co zobaczą pod koszulą, lub stwierdzą, że to bluza z kolaboracji z H&M. Jednak muszę Was zmartwić. To oryginalna bluza z Purpose World Tour, kupiona przez moją dziewczynę na koncercie w Krakowie. Bluzy Biebera na świecie są traktowane i noszone jako dobry dodatek do outfitu, a w Polsce mam wrażenie, że jest to czymś co ludzie wyśmiewają na ulicach, a tylko osoby siedzące w streetwearze potrafią to zrozumieć i przyjąć normalnie. Czasami nie rozumiem, dlaczego Polacy tak traktują coś innego. Coś co na świecie potrafią docenić lub zaakceptować, a Polacy ograniczają się do schematów i polskiej szarości. Kiedyś chciałbym napisać tutaj o tym coś więcej. Mam już w głowie nawet stylizacje, która pokaże Wam własnie wtedy. Będzie to coś co wychodzi poza polskie schematy, ale o tym kiedy indziej. Kto jest zainteresowany kupnem ubrań z World Tour Biebera zapraszam na oficjalną stronę www.purposetourmerch.com !
Ostatnim punktem dzisiejszej notki są buty. Moje pierwsze, w innym kolorze niż czarny lub biały, czyli Air force 1 High LV8 ” Flax”. Buty mega wygodne, jak to na air force przystało. Powiem Wam też, że zapowiada się mega rok pod znakiem Air Force i ich przeróżnych customów. Wierze w to, że  powrócą w wielkim stylu! Mam nadzieję, że mi też uda się pokazać Wam jakiś mały custom moich czarnych Air Force’ów!

Za zdjęcia odpowiedzialna, jak zwykle niezawodna Karolina Czerniejewska!

Na dzisiaj to tyle ode mnie! Już za tydzień wracam z kolejną notką, do której backstage mogliście zobaczyć na moim snapie kilka dni temu!
Wbijajcie na moje social media, żebyśmy mogli być w stałym kontakcie!
Hi 5 ! 

Photos taken by: Karolina Czerniejewska

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply