fbpx
FVSHION Outfits

PROTOTYPE 1.0

Witam!
Wracam do bloga! Po ponad miesięcznej przerwie czas ruszyć z kopyta! Dlatego pierwszy wpis postanowiłem dodać bardziej osobisty i ważny dla mnie.
Jak widać po moim Instagramie, byłem na wakacjach. Przed wylotem jednak udało mi się zrobić te zdjęcia. Nie trudno domyślić, kto stał po drugiej stronie aparatu. Oczywiście Karolina Czerniejewska. Znaleźć ją możecie na IG pod nazwą @catchastreet! Warto tam zajrzeć ponieważ, jak już kiedyś pisałem, Karola postanowiła oddzielić konto prywatne, od tego poświęconego tylko zdjęciom, które robi!

Wracając do tematu tego wpisu. Jest on dla mnie ważny, ponieważ pierwszy raz, mam okazję pokazać Wam tutaj, coś stworzonego przeze mnie! Dwa lata temu w mojej głowie zaczęła tlić się myśl o założeniu czegoś swojego. Brandu z ubraniami. Przez ten okres coś tworzyło się w szkicowniku i w plikach na komputerze. Wreszcie w tym rok postanowiłem ruszyć z tematem bardziej. Tchnąć, w niektóre projekty, życie.

Tak oto powstał “PROTOTYPE 1.0“, czyli pierwsza rzecz przeniesiona z kartki papieru do namacalnej bluzy! Kiedy pierwszy raz odwiedziłem hurtownię z materiałami, od razu wiedziałem, że muszę kupić ten pomarańczowy materiał. Wtedy jeszcze nie miałem pomysłu co z niego zrobić, więc przeleżał on ponad 2 lata u mojej krawcowej. Aż do momentu, kiedy jakiś miesiąc temu znalazłem w szafie taty starą bluzę FILA, która posłużyła za inspirację. Szare komórki w głowie zaczęły stykać i połączyły znalezisko z prawie zapomnianym przeze mnie, pomarańczowym materiałem.
Z kilku kresek na kartce powstała ta oto bluza. W wersji bardzo roboczej, ale jakże cieszącej, ponieważ to w końcu zaczyna działać. Pierwsza rzecz istnieje naprawdę! Proces ruszył, a kolejne rzeczy już ożywają i są w fazie nadawania im kształtów! Więcej zdradzać nie będę. O wszystkim wkrótce przeczytacie, bądź zobaczycie u mnie na Instagramie. “PROTOTYPE 2.0” już w drodze, a ja planuję kolejne zabawy kreskami w szkicowniku i ich materializację.


Na zdjęciach zobaczyć też możecie pomarańczowe buty. Są to Adidas Yung-1, zakupione w @Grail.point, o których będziecie mogli przeczytać już niedługo! Post o nich jest już gotowy, ale wymaga ostatnich poprawek 😉


Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply