Paris Fashion Week (PFW) - Louis Vuitton. – Michvl Kowvlsky
PFW
FVSHION Lifestyle

Paris Fashion Week (PFW) – Louis Vuitton.

Cześć wszystkim!

Pierwszy wpis miał być nieco na inny temat. Chociaż, teraz z perspektywy czasu, oba posty miały zapowiadać nadchodzący 2020. Miałem dla Was przygotowany post skierowanych do sneakerhead’ów… Po Paris Fashion Week (PFW), który odbył się w ubiegłym tygodniu postanowiłem zmienić koncept. Chcę rozpocząć bloga w tym roku od czegoś bardziej złożonego. PFW to zawsze duże oczekiwania.W związku z tym myślę, że sporo mogliśmy zobaczyć. Projektanci postawili poprzeczkę dosyć wysoko i 2020 na prawdę będzie gorący.

PS. Stwierdziłem, że ten tydzień poświęcę PFW i każdy wpis będzie dedykowany jednej marce. Zacznijmy od Louis Vuitton i kolejnej kolekcji od Virgill Abloh.

Dzisiaj chcę Wam pokazać co działo się podczas tygodnia mody. Czego możemy się spodziewać i oczekiwać po rynku mody i butów w 2020. PFW to nie tylko pokazy, ale także cały styl i moda ludzi, którzy na te pokazy przychodzą. Przede wszystkim to oni wyznaczają tor dla takich sieciówek jak Zara czy H&M.

Pokaz LV na PFW:

Jak napisałem we wstępie PFW dużo pokazał. Ja sam częścią rzeczy jestem zaskoczony, innymi zawiedziony. Po niektórych spodziewałem się więcej (czytaj LV i kolejna kolekcja od Virgil Abloh). Sam koncept pokazu inspirowany był 3 tematykami: The Truman Show, Gigantami i twórczością Rene Magritte.

Całość scenografii była stylizowana na fragment nieba, przedstawiony w taki sposób jak robił to twórca wymieniony wyżej. Dodatkowo na środku wybiegu możemy dostrzec gigantyczne przedmioty i drzewo z przybitymi do niego szczeblami. Modele i modelki wchodzili na wybieg przez “drzwi w niebie”, tak jak to zrobił Truman.

Na co ja najbardziej zwróciłem uwagę? Z pewnością były to uprzęże na buty(?). Nie wiem jak to nazwać, ale sami spójrzcie na zdjęcia poniżej. Poza dodatkami do butów, cała linia akcesoriów takich jak walizki i torby z motywem nieba to majstersztyk. Cała kolekcja dostępna będzie w trzecim kwartale 2020. Teaser kolekcji obejrzeć możecie TUTAJ.

Dajcie znać co Wam podobało się najbardziej? Już w środę o 20:00 wbijam z postem o Dior, a w piątek zapowiedź buciarska na 2020!

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    But gra w 2020? Co nas czeka? – Michvl Kowvlsky
    29 stycznia, 2020 at 8:01 pm

    […] gra w 2020 będzie stała pod wielkim znakiem „High Fashion X Sneakers”. Po ostatnim Paris Fashion Week widzieliśmy dużo, a można spodziewać się jeszcze więcej. Poniżej kilka zdjęć zapowiedzi na […]

  • Leave a Reply