Orange. – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Orange.

Witam! Wracam na dobre!

Planowałem kupić Adidas Yung-1 w dniu ich premiery tj. 21 czerwca, czwartek. Pojechałem specjalnie tego dnia do sklepu na szpitalnej, do Warsaw Sneaker Store. Jednak jedyne co usłyszałem to informacja, że mój rozmiar został już wyprzedany.

Jednak powiem Wam, tak pół żartem, pół serio, że jeśli coś jest Wam przeznaczone, to prędzej czy później, trafi do Was 😀 Tak było z tymi butami. Odwiedzając Grail Point po zakup nowej koszulki, zauważyłem, że stoją one na jednej z półek. Zapytałem jaki to rozmiar. Ostatnia para w sklepie i to jeszcze idealnie 26,5cm! Niewiele myśląc musiałem je kupić. Byłem tuż przed wyjazdem do Krakowa, dlatego też idealnie się złożyło. Na tym wyjeździe bardzo dużo spacerowałem, oczywiście w tych butach. Mówi się, że nie powinno się nosić nierozchodzonego obuwia, jednak w Krk przeszedłem sporo kilometrów i buty bardzo dobrze się sprawdziły! Zero obtarć na stopach i po samych butach też nie widać większych śladów długich spacerów!

Co do samych butów?

Trzeba uważać z rozmiarem. Mam w nich 42 i powiem szczerze, że mogły być o 0,5 rozmiaru mniejsze. Przy pierwszym założeniu buty wydają się być idealne. Jednak po kilku przejściach buty rozbijają się i nagle robi nam się dużo miejsca na paluchy. Nawet na samym Adidas.com macie w cechach butów wpisane, że mają szerszy fason.

Krótka notka z historii: Buty Yung-1 to nowa, odświeżona wersja modelu Falcon Dorf z lat 90.
Co do budowy butów: siateczkowa cholewka z nakładkami z nubuku oraz wyszywane detale na języku! But osadzony jest na gumowej podeszwie wraz z pianką EVA w części środkowej. Znajdziemy też system stabilizujący Torsion System!

Enjoy 😉

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Adidas Yung-96, czyli buty "daddy shoes" 2018! – Michvl Kowvlsky
    7 marca, 2019 at 8:33 pm

    […] jak Yung-1, o których przeczytacie< tutaj > tak i 96 sprawdzają się w długich spacerach. Przy zimniejszych i cieplejszych dniach. Ja […]

  • Leave a Reply