fbpx
Lifestyle

NVTIONVL CHVMPIONSHIPS

Witam!

Pewnie część z was wie z mojego snapchata, że ubiegły weekend spędziłem w Kołobrzegu, gdzie pomimo turnieju udało mi się również znaleźć czas na zrobienie dla was zdjęć, tutaj na bloga!
Tak więc, dzisiaj na moim blogu chce wam powiedzieć po krótce o celu mojego wyjazdu, oraz o outficie jaki dla was przygotowałem!
Na początek chciałbym opowiedzieć wam trochę o samym turnieju. Tak więc były to mistrzostwa Polski w różnych kategoriach wiekowych w stylu Standard. Ja, razem z moją partnerką startowaliśmy w kategorii Under-21 czyli do 21 roku życia gdzie spośród wielu par udało nam się wywalczyć
Vice-Mistrzostwo Polski oraz nominacje na mistrzostwa Świata w tej kategorii które odbędą się w październiku br. w Hiszpanii, z czego jesteśmy mega zadowoleni! W tej notce chciałbym też podziekować osobom które bardzo wspierały nas, osobiście i duchowo tamtego dnia co baaaardzo nam pomogło oraz za wszystkie miłe słowa ktore usłyszeliśmy w trakcie turnieju jak i zaraz po nim. Postaram się dodać tutaj na dniach kilka zdjęć i filmików z tego turnieju!
Chciałby teraz abyście zwrócili uwagę na outfit który przygotowałem na wyjazd. Płaszcz od Wojtka Haratyka, buty, bluza oraz czapka od Adidas Originals, a na nadgarstku oczywiście Jelly Watch Original model t35. Zapraszam do obczajenia outfitu i komentwania co o tym myślicie, jak również zapraszam na mojego snapa i instagrama!

Hello!

Surely part of you know from my snapchat, this last weekend was quite busy for me, but don’t worry I didn’t forget about you, guys. Here comes new post on my blog!
So, as I mention at the begging, you might know that last weekend I spent in Kolobrzeg, where I took part in Polish National Championship in Under21 Standard category. After long and fierce battle, we won 2nd place and nominations to World’s Championship. I am very happy about it.
In this post I would like to thanks everyone who kept fingers crossed about us, gave us so much support and said all kind and warm words 🙂 Follow my posts on blog, I am gonna upload some video from championship so stay tuned!

Ok, so now, let’s put some attention to my outfit from these days. Grey coat from Wojtek Haratyk, sneakers, hoodie and cap from Adidas Originals, and on my wrist of course watch from Jelly Watch Original t35 model. Please, comment what do you think about my outfit and follow my social media: instagram and snapchat!

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlsky


Snapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME

Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply