Nike X Travis Scott - najlepsze buty 2019? – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Nike X Travis Scott – najlepsze buty 2019?

Cześć! Post ten miał wpaść dużo wcześniej, ale jak sami wiecie w święta często nie chcę się nic robić. W szczególności nie chce się pracować gdy jest tak ciepło na zewnątrz. Jednak czas świąt minął i czas wrócić do rzeczywistości i zacząć działać na nowo! Dzisiaj wlatuje post o kicksach, wyczekiwanych przez wszystkie sneaker głowy, czyli Nike x Travis Scott AJ1.

Tydzień przed świętami mogliście zobaczyć wpis o kwietniowych inspiracjach <tutaj>, do których oczywiście możecie wykorzystać te kicksy!

A tak wyglądają wyżej wspomniane Nike x Travis Scott AJ1:
Nie zapominajcie również, że ich premiera już niedługo bo 3.05 2019

Nowe wydanie, za którym stoi Nike x Travis Scott ma dwa dodatki, które wyróżniają buty na tle wszystkich innych wersji. Mowa tu o bocznym Swooshu. Nie dość że jest zdecydowanie większy, to jeszcze po zewnętrznej stronie jest całkowicie odwrócony tył na przód. Wykonano go z czarnej skóry przez co od razu rzuca się w oczy. Łyżwa po wewnętrznej stronie cholewki jest w normalnym położeniu. Drugim wyróżniającym je elementem jest wewnętrzne, zapinane na rzep… kieszenie 😀

Budowa Air Jordan I:

Jeśli chodzi o wygląd nowych Jedynek to zestawiono ze sobą białą skórę wysokiej jakości, którą wykorzystano na bocznych panelach i górze toeboxa. Pozostałe panele wykonano z brązowego zamszu, widzimy je przy sznurowaniu, na tyle cholewki oraz wokół toeboxa. Do tego dochodzi czarny nylonowy kołnierz, w tym samym kolorze jest również sznurowanie. Wszystko to postawiono na lekko pożółkłej podeszwie z brązowym spodem.

Nie jest to jedyny but w kolaboracji Nike z raperem. Poprzednio mogliśmy zobaczyć AirForce One czy też Air Jordan 33 “Olive”. Jednak żadna z tych par nie cieszy się aż takim zainteresowaniem jak te właśnie Air Jordan 1. Ale to nie wszystko, bo to duo ma jeszcze to zaprezentowania minimum 2 lub nawet 3 pary. Poniżej możecie zobaczyć AJ 6 x TS:

nike x travis scott

Pamiętajcie, że na stronie caliroots.com korzystając z kodu “DVP3Z9” macie -20% od ceny w koszyku! 😀
Kod ważny jest do 30.06 2019!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply