Nike Air Max 90 "Mars Landing" - lądowanie na Marsie! – Michvl Kowvlsky
nike-air-max-90-mars-landing
FVSHION SNEVKER CENTURY

Nike Air Max 90 “Mars Landing” – lądowanie na Marsie!

Witajcie! Ostatnio na mojego Facebooka dodałem informację o nadchodzącej premierze butów Nike Air Max 90 “Mars Landing”, których inspiracją jest lądowanie na Marsie!

nike-air-max-90-mars-landing

W przyszłym roku swoje 30. urodziny obchodzić będzie model Nike Air Max 90! Do tego czasu, marka z Oregonu, nie pozostawi nas bez nowych butów. Już w tym tygodniu światło dziennie ujrzy kolejna para z tego modelu, inspirowana lądowaniem na Marsie.

nike air max 90 "mars landing"

Jakieś 5 lat temu, naszym oczom ukazała się para inspirowana lądowaniem Amerykanów na Księżycu. Nazwano ją Air Max Lunar90 SP “USA”. Nieoficjalnie, bohater dzisiejszego wpisu, jest kontynuacją serii inspirowanej kosmosem i jego ciągłym odkrywaniem.

nike air max 90 "mars landing"

Projektanci z Oregonu, postanowili pobawić się klasycznym modelem Air Max 90. Przedstawili je, jednak w bardzo specyficznej i niecodziennej odsłonie. Podeszwa jest tradycyjna, a więc z poduszką powietrzną pod piętą, taką jak w każdych innych 90. Zabawa zaczyna się, gdy przejdziemy do tematu cholewki, która jest wytłoczoną, bezszwową konstrukcją. Wspomniana wcześniej, klasyczna podeszwa jest zabarwiona na czarno, pokropiona białymi plamkami. Natomiast całą wytłoczoną cholewkę, zafarbowano na czerwono -pomarańczową grafikę. Tak, jak temat tych butów, ma ona symbolizować “Czerwoną Planetę”.
To nie koniec zabawy, ponieważ cała grafika na cholewce, wykonana jest z materiału odblaskowego, który czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi! Całość tego modelu spinają dwa srebrne dodatki. Pierwszym elementem jest metka na języku, drugim srebrna zapiętka. Do całej pary dostajemy czerwone sznurówki!

Premiera parki zaplanowana jest na 16 marca, o godzinie 9:00. Kupić je możecie przez aplikację SNEAKRS od Nike, ale również w sklepie Afew. Wszystkie zdjęcia, które widzicie w tym poście są wykonane właśnie przez ekipę z tego sklepu.

nike air max 90 "mars landing"

Tutaj znaleźć możecie szczegółowe informacje na temat tego modelu:
Nike Air Max 90 “Mars Landing”
Mars Stone/Magma Orange
CD0920-60016
Marzec 2019
Cena to 679 zł

nike air max 90 "mars landing"
nike air max 90 "mars landing"

Pamiętajcie, że na stronie caliroots.com korzystając z kodu “DVP3Z9” macie -20% od ceny w koszyku! 😀

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply