Never sleep on... – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Never sleep on…

Witam!

Wpis z opóźnieniem, ponieważ mój internet postanowił się zbuntować…

Czas na wcześniej zapowiedziany nowy wpis z serii ‘Snevker Century’. Jeśli śledzicie mojego bloga regularnie, to nie problem się domyślić, o jaki model oraz jakie buty chodzi. Natomiast dla tych, którzy są tu pierwszy raz lub nie zaglądają tutaj przy każdym wpisie – podpowiedź znajdziecie w tytule.

Na plan wlatują dzisiaj Nike X Skepta – edycja nr 3.

Polowałem na dwie poprzednie edycje kolaboracji Nike’a i rapera Skepty, jednak dopiero za 3 podejściem udało się je zdobyć. Pokazał bym Wam jak wyglądają te poprzednie, jednak tak jak napisałem we wstępie, mój internet się zbuntował. Nie działa mi żadna strona poza blogiem. Nie mogę nic wyszukać u wujka Google, nie mogę otworzyć Netflixa, ani przewijać bezsensownie “ściany” na Facebooku….

Co do samych butów?

Mamy masę smaczków, jeśli chodzi o wykorzystanie materiałów. Dużą ilość detali, które w całości moim zdaniem prezentują się baaaardzo dobrze!

Na całym bucie możemy zobaczyć dwie informacje:

Na zewnętrznej części “12:00 PM JUN 08 2014” – Ta data była dla Sketpy – angielskiego rapera- przełomowa, ponieważ zdecydował się na powrót do swoich korzeni grime’u oraz właśnie tego dnia swoją premierę miał utwór “That’s not me”. Od tej pory, tak jak głosi jego hasło na wewnętrznej części: “Never sleep on tour”, Skepta daje z siebie wszystko, koncertując na całym świecie, doskonaląc i rozpowszechniając muzykę grime!

Nadruk na całej cholewce z efektem “śnieżenia” z kaset VHS, nawiązuje do teledysku utworu “That’s not me” oraz do złotej ery muzyki grime w latach 90.

Co do rozmiarówki?

Ja standardowo brałem pod uwagę tylko centymetry wkładek. Jednak po założeniu ich na nogi stwierdzam, że model Nike Air Max Deluxe SK jest nie dla mnie. Na długość są idealne, ale mają bardzo sztywną budowę. Moje stopy są przyzwyczajone do szerszych butów i źle się czuję, nosząc coś, co bardzo przylega mi do stopy. Co prawda do tej pory miałem je na nogach 2 razy i nie dałem im szansy się “rozejść”, jednak myślę, że wzięcie ich o 0,5 cm większe byłoby lepszym wyborem. Dlatego jeśli lubicie mieć luźno w stopy, bez ucisku proponuje szukać 0,5 rozmiaru w górę lub próbować je rozchodzić.

Enjoy 😉

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply