Najwygodniejszy but w mojej kolekcji? – Michvl Kowvlsky
FVSHION SNEVKER CENTURY

Najwygodniejszy but w mojej kolekcji?

Witam! Dzisiaj kolejny wpis z serii ‚Snevker Century’, w którym chcę pokazać Wam buty, które mam już od dłuższego czasu, jednak jeszcze nie doczekały się swojego wpisu w tej serii. Tak jak napisałem w tytule tego wpisu, moim zdaniem są to jedne z najwygodniejszych butów jakie posiadam, o ile nie najwygodniejsze.

Oczywiście mowa tutaj o Adidas EQT Support 93/17.

Na przekór przysłowiu o butach – „Nie kupuj butów jako prezent, bo obdarowany w nich od Ciebie odejdzie”- dostałem je właśnie jako prezent gwiazdkowy. A żeby było śmieszniej, jako jedną z dwóch par! 😀

Co do samego modelu, budowy i historii, najpierw kilka fot, a poniżej reszta opisu 😉

Krótko o historii buta. Cała kolekcja Equipment zadebiutowała w latach 90. i zapisała się złotymi zgłoskami w historii firmy Adidas. W 2017, but ten powrócił do rodziny Adidas Originals w nowym wydaniu, łącząc ze sobą nowoczesne materiały, pomysły designerskie oraz look będący hołdem dla poprzednich modeli. Wsparcie z TPU obejmuje i stabilizuje piętę, nadając butom techniczny wygląd. Kultowe 3 paski wkomponowane w podeszwę środkową Boost są znakiem rozpoznawczym modelu Equipment. Materiałami podstawowymi do stworzenia tych butów są:  tekstylno-syntetyczna cholewka / tekstylna wyściółka / gumowa podeszwa zewnętrzna.

Co do rozmiaru butów?

Tym razem nie poszedłem w tts (true to size). Po sprawdzeniu tabeli rozmiarów, okazało się, że muszę wziąć je o 0,5 rozmiaru większe. Tym samym z klasycznego dla mnie rozmiaru EU 41 1/3, musiałem wziąć EU 42 – tak odpowiadały 26,5 cm wkładki.

Zdjęcia jak zwykle wykonane przez Karolinę Czerniejewską, której prace możecie oglądać na jej nowym instagramie:

@catchastreet

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply