Najlepsze Yeezy? SNEVKER CENTURY – Michvl Kowvlsky
jesień
SNEVKER CENTURY

Najlepsze Yeezy?

Dzisiejszy post nie będzie o nowościach ze świata Yeezy. Będzie poświęcony on, moim zdaniem, najlepszym kicksom wypuszczonym spod ręki Kanye, czyli 700 OG.

700-yeezy

Bardzo dużo wychodzi tego od Adidasa w kolaboracji z Kanye West. Jednak pomimo tego ludzie dalej potrafią rozwalić sklep z powodu tych bardziej limitowanych par. Po 350 V1, ktore wyszły w 2015 roku, trend na Yeezy dalej się utrzymuje. Bywały również te słabsze momenty. Przy wszystkich 350 V2 i 500 można powiedzieć, że wszystko przycichło. Do momentu, aż w grudniu w 2017 roku światło dzienne ujrzyały one, 700.

Spora część osób nie mogła sobie pozwolić na ich zakup, ponieważ ich cena wyjściowa była aż o 500 zł większa niż 350. Yeezy 700 w dniu premiery kosztowały aż 1300zł. Zaraz po premierze ich ceny znacznie podskoczyły do góry. Dzisiaj rynek trochę się ustabilizował. Nadal jednak na przykład na stronie Stockx, buty te kosztują ponad 400$.

700-yeezy

700 to nie jedyne kicksy, o których możecie przeczytać tutaj na blogu. Wszystkie inne wpisy o butach znajdziecie -> tutaj <-, a jeśli chcecie przeczytać tylko o yeezy, zapraszam tutaj.

O butach dużo można pisać… Moim jednak zdaniem, najlepszym wydaniem od Kayne i Adidasa są właśnie 700. Jakość w niektórych detalach może odrzucać, ale jeśli mówic o całokształcie, to nie ma lepszych. Buty są wykonane z bardzo dobrych materiałów, są łatwe do czyszczenia i wyróżniają się wizualnie. Ten ostatni argument, do mnie przemawia najbardziej. Dzisiaj brakuje rzeczy, które potrafią się czymś wyróżnić.

Enjoy 😉

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Yeezy 350 v2 Citrin – SNEVKER CENTURY – Michvl Kowvlsky
    24 października, 2019 at 8:00 pm

    […] kolejny tematem Yeezy. Jakiś czas temu, mogliście zobaczyć post o modelu 700 w kolorystyce OG. > Tutaj < możecie o nich przeczytać! Zdjęcia, które możecie zobaczyć w tym wpisie zawdzięczam, jak […]

  • Leave a Reply