fbpx
Lifestyle

Najlepsze płaszcze na jesień-zima 2017!

Witam!

Nie spodziewałem się, że aż takie zainteresowanie wzbudzi pośród Was post z moimi propozycjami zimowych kurtek. Dlatego postanowiłem przygotować jeszcze dwa podobne wpisy. Pierwszy z nich to właśnie ten, który teraz czytacie! Moja propozycja płaszczy, które nadawać się będą jednocześnie na końcówkę jesieni oraz na nadchodzącą zimę!
Drugi wpis, który planuję będzie również o kurtkach, jednak tylko o tych podszywanych kożuszkiem. Jak widać po zdjęciach na moim instagramie, jestem fanem tego typu okrycia wierzchniego na zimę. Dlatego postanowiłem poszperać trochę w internecie i wybrać dla Was kilka najlepszych, jednak wszystko w swoim czasie. 
Wróćmy do dzisiejszego tematu, a mianowicie płaszczy. Przesuwajcie niżej i sprawdzajcie co dla Was znalazłem!
Tak więc zacznijmy! Jak pewnie zauważycie, płaszcze to niestety trochę większy wydatek niż zwykła kurtka. Jednak jeśli jesteście tutaj systematycznie, wiecie że jestem miłośnikiem mody uniwersalnej. Co to oznacza? Oznacza to, że lubię łączyć kurtkę bądź płaszcz na kilka sposobów tak, aby wykorzystać go jak najbardziej się uda! Dlatego czasem warto zainwestować trochę więcej w płaszcz i móc tworzyć z nim coś fajnego, niż kupić nudną kurtkę i za jakiś czas ją zmienić, wydając kolejne pieniądze na nową.

Na pierwszy plan leci Zara:

nr 1.

Luźny płaszcz w kratę. Dostępny niestety tylko w tej jednej wersji kolorystycznej.
cena: 599,00 zł
link do tego płaszcza:

nr 2.

Płaszcz ze sztucznego kożuszka. Dostępny także tylko w jednej wersji kolorystycznej.
cena: 399,00 zł
link do teko kożuszka:

Teraz czas na płaszcze z Mango:

nr 1.

Budrysówka wełniana z kapturem. Niestety tylko w jednej wersji kolorystycznej.
cena: 449,00 zł
link:

nr 2.

Dwurzędowy płaszcz z wełny. I tu niestety też mamy tylko jedną wersję kolorystyczną.
cena: 549,00 zł
link:

No to teraz czas na płaszcze z Reserved.

nr 1.

Wełniany płaszcze z ReDesign. Jedna wersja kolorystyczna.
cena: 499,99zł
link:

nr 2.

Płaszcz z nadrukiem ReDesign. Jedna wersja kolorystyczna.
cena: 449,99 zł
link do tego płaszcza:

I czas na ostatnią dwójkę, czyli płaszcze z H&M.
Postanowiłem pokazać Wam te płaszcze, które sam ostatnio widziałem i pierwszy z nich jest na przecenie! Więc warto się nad nim zastanowić!

nr 1. 

Dwurzędowy płaszcz z wełny. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Obie macie niżej na zdjęciach.
cena: 399,00 zł
link do tego płaszcza:

nr 2.

Płaszcz w kratę z domieszką wełny. Dostępny w trzech kolorach: cały czarny, cały ciemno szary oraz ten który możecie zobaczyć poniżej.
cena: 399,00 zł
link:

Mam nadzieję, że również ten post będzie dla Was pomocny i będzie tak samo pozytywnie odebrany jak ten z kurtkami!  Już niedługo pojawi się kolejny wpis o podobnej tematyce. Stay tuned 🙂

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.

Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply