fbpx
TRAVEL

My TRAVELs: Italy 2017

Ca’Pasquali camping, Włochy 2017.

Witam!

Pisze dzisiaj do Was ze słonecznej Italii. A dokładnie z campingu, który znajduje się nieopodal Wenecji. Jestem tutaj na wakacjach z rodziną mojej dziewczyny i oczywiście razem z nią. Przyjechałem w celach wypoczynkowych, jednak stwierdziłem że chce napisać dla Was kilka postów, właśnie dotyczących wyjazdu jak i tego co będę tutaj robił.

Dzisiaj pojawia się pierwszy z takich postów, w którym znajdziecie zdjęcia z podróży, jak i kilka z samego campingu. W następnych postach będziecie mogli znaleźć więcej zdjęć samego campingu, jego zabudowy, ale również z naszych różnych wycieczek i tego jak spędzamy tutaj czas! 
Będę tutaj do 18 sierpnia, dlatego do tego czasu, będzie ograniczony kontakt ze mną. Dużo mniej będziecie mnie mogli znaleźć na moich portalach. Będę się starał wrzucać coś na snapa bądź instastory, ale tak jak pisałem we wcześniejszych postach, nic na siłę. Będą wrzucał tyle, na ile będę miał ochotę. 
Do zobaczenia już niedługo, w kolejnych postach! 

Instagram:  instagram.com/michvlkowvlskySnapchat:

SCAN THIS PIC TO ADD ME
Komentujcie, wyrażajcie swoje zdanie na temat bloga, instagrama i moich stylizacji. Chętnie coś poprawie, ewentualnie zmienię. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. 🙂

Guys, don’t forget to leave a comment saying what do you think about this blog, same as my instagram and outfits! If something is a bit messed up in your opinion, then let me know and I may correct it. I am open to constructive criticism.


Enjoy 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply