My first LOOKBOOK – Michvl Kowvlsky
FVSHION Outfits

My first LOOKBOOK

Witam w ten piękny, można powiedzieć, że już wiosenny poniedziałek. Dzisiaj, można już było zrzucić z siebie ciężkie kurtki, a gdzieniegdzie można już było spotkać ludzi w krótkich spodenkach lub w koszulkach z krótkimi rękawami.

Jednak nie piszę dzisiaj postu o ładnej pogodzie, ale tak jak możecie przeczytać w tytule tego wpisu, chcę pokazać Wam efekt mojej współpracy z chłopakami z Vision Hill. Ekipy, która bardzo profesjonalnie zajmuje się tworzeniem filmów.

Vision Hill – Facebook LINK

– Instagram LINK

Od dłuższego czasu chciałem rozpocząć przygodę z YouTube’m i nawet o tym tutaj pisałem. W zakładce kontakt, od dłuższego czasu widnieje możliwość stworzenia właśnie takiego filmu, jaki dzisiaj chcę Wam pokazać!

 Vision Hill to trzech chłopaków, którzy z pasji do filmu, zaczęli tworzyć. Tworzyć coś niesamowitego. Kiedy rozpocząłem z nimi współpracę, widziałem ich niektóre filmy, jednak nie spodziewałem się, że są w stanie stworzyć coś tak fantastycznego!

W dniu kiedy to nagrywaliśmy, na zewnątrz było -5 stopni, wiał silny wiatr i co chwilę padał deszcz – jednak to nie powstrzymało ani mnie, ani chłopaków, żeby pracować do końca. Po to, aby po raz pierwszy dla mnie, i dla nich, stworzyć swojego rodzaju lookbook.

Mam nadzieję, że to co stworzyłem z Vision Hill bardzo Wam się spodoba i będziecie chcieli zobaczyć więcej!

Enjoy 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply