Must Have 2k19 – Michvl Kowvlsky
Lifestyle

Must Have 2k19

Cześć!

Niektórzy z Was wiedzą gdzie spędziłem ostatnio weekend. Wiedzą też, że było to spełnienie moich marzeń jeszcze z czasów małego dzieciaka. Więc dla tych, którzy nie wiedzą ostatni weekend spędziłem w Londynie.

Jak również wiecie, w Londynie można znaleźć przeróżnie ubrane osoby. Dużo z nich wygląda bardzo dobrze, ale niektórzy walczą również o tą drugą nagrodę, ubranych najgorzej. W Polsce dużo osób przejmowało by się zdaniem innych, w momencie wyjścia na ulice. Tam jednak każdy ma to gdzieś i ubiera się w to, na co ma aktualnie ochotę.

Jednak kilka rzeczy przykuło moją uwagę bardziej, oczywiście w tych lepszych stylówkach! Dlatego postanowiłem, zrobić sobie listę rzeczy, które muszę sprawić sobie w tym roku. Stworzenie takiej listy, bardzo ułatwia życie. Po pierwsze, minimalizujemy nasze wydatki. Po drugie, nie zapychamy szafy zbędnymi rzeczami ( niestety, ja tak ostatnio robię dlatego czekajcie na dużą wyprzedaż!).

1.Pierwsze na liście są martensy, bardziej znane jako marka Dr. Martens:

2. Bomber jacket od Alpha Industries:

3. Jest to kurtka od The North Face Nuptse 700

4. Ostatnią rzeczą w dzisiejszej wishlist są te oto buty: Air Jordan 1 x Travis Scott. Dla zainteresowanych, dowiecie się o nich jeszcze ode mnie w kolejnych wpisach i postach na facebook’u!

Enjoy! 😉

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply